KSÜ Teknokent Bilimsel toplantı ve kongreleri destekliyor

KSÜ Teknokent Bilimsel toplantı ve kongreleri destekliyor

Kahramanmaraş Teknokent Yönetici Anonim Şirketi (A.Ş), Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ)’nin ev sahipliği yapacağı, 1-5 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 7. Ulusal Analitik Kimya Kongresi, 30 Eylül 2014 tarihinde Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenecek olan Lojistik Kongresi ve 26-28 Ekim 2014 tarihleri arasında HUMİK Madde Derneği öncülüğünde gerçekleştirilecek olan Uluslararası Katılımlı II. Ulusal HUMİK Madde Kongresi düzenleme kurulunda yer alarak bilimsel toplantı ve kongreleri destekleme kararı aldı.

Üniversite-Sanayi işbirliği kapsamında Kahramanmaraş Teknokent A.Ş’nin başarılı çalışmalar yaptığını kaydeden Kahramanmaraş Teknokent A.Ş. Genel Müdürü Öğr.Gör.Mesut Bilginer, Teknokent Yönetici A.Ş’nin kurumsal sorumluluk gereği bilimsel çalışmaları desteklediğini belirterek: “Üniversitemiz ile Sanayimiz el ele verdiğinde neler yapabileceğimizi gördük, biz Teknokent A.Ş. olarak Sanayicimizle bunu başardık, yeni kurulmamıza rağmen bir çok Üniversiteyi fersah fersah geçtik. Başta Rektörümüz Prof.Dr. Mehmet Fatih Karaaslan olmak üzere ben ve ekip arkadaşlarım Sanayimizle işbirliğimizin yanında Kahramanmaraş’ta düzenlenen bilimsel toplantı ve kongrelerin niteliksel ve niceliksel olarak sayısının artırılması ve bunların desteklenmesi gerektiğine inanıyor, bunun içinde Kahramanmaraş’ta yapılacak olan bütün bilimsel toplantı ve kongreleri destekliyoruz. Kahramanmaraş Teknokent A.Ş. Kahramanmaraş ve Sanayisi için çalışmalarına tüm hızıyla devam edecektir” dedi.

teknokent (2)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co