KSÜ işbirliği protokolü imzaladı

KSÜ işbirliği protokolü imzaladı

KSÜ ve Kahramanmaraş Sosyal Bilimler Lisesi arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörlüğü ile Kahramanmaraş Sosyal Bilimler Lisesi Müdürlüğü arasında Sosyal ve Bilimsel İşbirliği Protokolü imzalandı.

Protokol, KSÜ Rektörlük Makamında Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci ile Kahramanmaraş Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Abdülkadir Özdemir tarafından imzalandı.

İmzalanan protokol kapsamında, KSÜ Yabancı Diller Meslek Yüksekokulu ile Kahramanmaraş Sosyal Bilimler Lisesi arasında sosyal ve bilimsel alanda ortak projeler üretilecek. Yabancı Diller Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları, Kahramanmaraş Sosyal Bilimler Lisesi tarafından belirlenen öğrencilere hazırladıkları projelerde danışmanlık yapacak. Lise öğrencileri protokol kapsamında Yüksekokul kütüphanesinden de faydalanabilecek. Yüksekokul öğretim elemanları, lise öğretmen ve öğrencilerine Kahramanmaraş Sosyal Bilimler Lisesi Müdürlüğünce önerilen ders ve konularda sunumlar yapacak ayrıca konferans, panel ve seminerler düzenleyecekler.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co