KSÜ de Devir Teslim Töreni

KSÜ de Devir Teslim Töreni

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğünde bugün devir teslim töreni yapıldı.

KSÜ rektörü Prof.Dr. Fatih Mehmet Karaarslan , görevini yeni Rektör Prof.Dr. Durmuş Deveci’ye törenle teslim etti.

Saat 14 00 de düzenlenen törende : İstiklal Marşımızın okunması, saygı duruşu ile birlikte kürsüye gelen Rektör Karaaslan: “ 4 yıl önce böyle bir 28 Kasım günü görevi devir almıştım bugün aynı şekilde teslim ediyorum..

Görevde bulunduğum süre içinde Elbistan ilçemize bir fakülte, Dişçilik Fakültesini KSÜ kazandırdım.. öğrenci sayımızı artırmak için elimden geleni yaptım ve uzaktan eğitimle bugün 10 bin öğrencimiz dışarıdan eğitim alıyor,” dedi.

Durmuş Deveci’ye başarılar dileyen Karaaslan:” konuşmasında duyğulu anlar yaşandı.

KSÜ Yeni Rektörü Prof.Dr. Durmuş Deveci :” Tıp Fakültesi dekanı olarak hizmet ettiğim süre içinde KSÜ yakından iyi tanıyorum, bu sebeple ekip arkadaşlarımla birlikte Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesine en güzel hizmetleri vermek için çalışacağım,” dedi.

Törene: Vali Mustafa Hakan Güvençer, Büyükşehir belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, ilçe kaymakamları, belediye başkanları, siyasi partilerin temsilcileri, öğretim üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co