KSÜ Çalışanı İftar Yemeğinde Buluştu

KSÜ Çalışanı İftar Yemeğinde Buluştu

KSÜ Çalışanı İftar Yemeğinde Buluştu

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) idari personeli, Rektörlük tarafından verilen iftar yemeğinde buluştu.

KSÜ Avşar külliyesi  Merkez Kafeterya’da düzenlenen iftar yemeğine Üniversite idari personeli ve aileleri katıldı. 1000’in üzerinde davetlinin katıldığı iftar yemeği programı, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. İftar vaktinin girmesi ile KSÜ idari personel ve aileleri birlikte iftarlarını açtı.

Farklı birimlerde görev yapan idari personel ve aileleri buluşturan iftar yemeği, kurum içi iletişimin ve bağların güçlendirilmesine ve yeni dostlukların tesis edilmesine vesile oldu. İftar yemeğine KSÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci de ailesi ile birlikte katıldı. İftar sofralarını tek tek ziyaret eden Rektör Deveci, personel aileleri ile sohbet etti. KSÜ’nün her geçen gün daha da genişleyen büyük bir aile olduğunu vurgulayan Rektör Deveci, mübarek Ramazan ayı içerisinde birlik ve beraberliği pekiştiren bu tür buluşmaları önemsediklerinin altını çizdi. Rektör Deveci, Üniversite personeliyle bir araya gelmek adına mümkün olan her fırsatı değerlendirdiklerini ifade etti.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

İftar yemeği programının gerçekleştirilmesinde görev alan herkese teşekkür eden Rektör Deveci, yemeklerin hazırlanması ve servisinde görev alan personellerle de tek tek sohbet ederek onlara teşekkürlerini iletti.

KSÜ Rektörlüğü tarafından düzenlenen toplumun her kesimini buluşturan KSÜ iftar yemeği organizasyonları Ramazan ayı süresince devam edecek.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co