KOVBOY VE NEMRUT

KOVBOY VE NEMRUT

KOVBOY VE NEMRUT

“Kuran-ı Kerim yok edilmedikçe Avrupa’ya barış gelmeyecektir” William Ewart Gladstone İngiltere Başbakanı

 

Batı bize yani Müslümanlara böyle bakıyor. İslam yok olmadan bize rahat yok diyor. İşte bunun için teröristi ve terörü destekliyorlar…

Çocukluğumuzda kovboy filmlerini çok izlerdik. Bizim yaşımızdaki insanlar iyi bilir. Bu günkü Çocuk Bahçesi Parkı civarında da Tommiks, Teksas gibi ABD destekli çizgi fotoromanlar satılırdı. Kovboy kültürü(silah ve gücün hakim olduğu  ve hukukun yeri olmayan) şimdilerde Hollywood filmleri ve yaygın medya ile bu anlayış zihnimize kazınıyor…

Bir yandan algı operasyonları ile toplum emperyalizmin sanal esiri olurken, diğer yanıdan batılı George eli ile çeşitli istihbarat projeleri ile insanımız bölüştürülüyor.

Gençlik yıllarımızda sağ/sol, sonraki dönemde Alevi/Sünni, sonrasında ise Kürt/Türk ayrımı yapıldı, şimdi ise mezhep farklılıkları kullanılıyor ve açıktan terörle(paralı askerler) üzerinden savaş açılmış durumda….

Aslında terör, büyük savaşı ucuz maliyetle götürme operasyonudur! Maşa kullanan büyük güçlerin kullandığı organize harekettir.

Sizin anlayacağınız, Ebucehiller, Nemrutlar, Firavunlar asrımızda da ölmedi… Yerini Sam amca almış.

 

AÇALIM BİRAZ

Bu hadiseleri din ve mezhep üzerinden yorumlamak istemem, ancak dini değerler ve mezhepsel ve ırksal farklılıklar da kullanılıyor üst akıl tarafından, bunu görüyoruz…

Aman işin temelinde  elbette ekonomi var.

Hedef Petroldür, dolardır, silahtır, uyuşturucudur.

Batıl ve küfrü savunanlar, silah bizde  her yol da mübah diyerek, mazlumların kanı üzerinden saltanatlarını sürdürmeye devam ediyor.

“ Ama inanın Paris’teki bir bombanın, Kabil’deki terör saldırısının, Manchester’daki canlı bombanın emri aynı yerden verilir. Keza İstanbul’daki de aynı elin işidir.

Anlamamız gereken bu!

 

HAK/BATIL MÜCADELESİNDEN SON DURUM

Şair diyor ya, Ebucehiller ölmedi, Ebulehepler kıtalar dolaşıyor!

Aynen öyle, kovboy yerinde durmuyor.

Silah benim elimde, istediğimi yaparım diyor.

Öyle ya, en gelişmiş silahlara sahipler, sonra teknolojiyi kullanarak istedikleri bilgiye ulaşıyorlar, bununla da yetinmeyip, içimizdeki hainleri kullanıyorlar…

İşte Sorosun çocukları, bugünlerde yine adalarda toplanmışlar, fitnenin planını yapıyorlar belli ki.

Ama, insanlının Ebucehilleri varsa, Ömerleri, Osmanları ve Alileri de var. Muhammedi(sav) yoldan yürüyen, iyiliği savunan, vatanını seven, bunun için canını vermeyen hazır milyonlar var…

Sorosun çocukları, şunu bilmiyorlar artık Müslümanlar okuyor, okumayanlar dinliyor, öyle veya böyle Sorusun çocukları takip altında.

Üst akıl, alt akıl görüyoruz sizleri…

Ey kovbey, İpek Yolu senin yıkılışın olacak, kurduğun sömürü imparatorluğun kuruyacak. Akıttığın mazlumların kan ve gözyaşı içinde boğulacaksın.

Şimdilerde bu proje için İngiltere ve ABD birbirine düşmüş durumda,

Bu proje hayata geçtiğinde, Türkiye  Yeni İpek Yolu projesiyle dünyanın en önemli 5 ülkesinden biri olacak…

İşte bu nedenle ABD ve batıya ateş düştü,

Dolayısi ile Soros’un çocukları, terörden vazgeçmeyecekler ancak ülkemizde terörle mücadele de kararlı adımlarla devam ediyor.

Sonunda, kovboylar yenilecek, Hak hakim olacak. İnşallah!

Şunu söylemek istiyorum. 15 Temmuz yaklaşıyor, Soros’un çocukları ise yine oyun içinde oyun kurmaya çalışıyorlar. Ama bizde uyumuyoruz, takip ediliyorsunuz onları biline.

Kalın sağlıcakla.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co