KOMPEDA kuruldu !..

KOMPEDA kuruldu !..

 

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş’ta bulunan otel, pansiyon, eşyalı Daireler, Aparatçılar ve Turizmciler Kısa adı KOMPEDA  Kahramanmaraş Otel, Motel, Pansiyon , Eşyalı Daireler , Aparatçılar ve Turizmciler Derneğini kurarak hayata geçirdi.

KOMPEDA Derneği Başkanı Arif Saim Akıncı, yönetim kurulu üyeleri, Ufuk Aktemur, Mehmet Bolat, Ebru Akıncı, Mehmet Arslan, İsa Akıncı ve Saim Yıldırımer Batırtıcoğlu Et Lokantasında öğle yemeğinde gazetecilerle bir araya geldi.

Kompeda Kurucu Başkanı Arif Saim Akıncı , üye kayıtlarımızı yaparak kanuni süre içinde genel kurulumuzu yapacağız diyerek başladığı konuşmasında: “ Neticede hepimizin bir işi gücü , ailesine , kendisine ve topluma olan sorumluluğu nedeniyle bizde çalışmak , topluma bir şeyler katmak zorundayız..”

Bizler bu bilinçle yetiştik, öğrendik, Neticede aile bireyi olarak evimize ekmek götürmek zorunda olduğumuzu kadar topluma olan borcumuzu da ödemek durumundayız..

Sivil toplum kuruluşlarının önemini ve ciddiyetini anlayan idrak eden birisi olarak, bir eksikliğinin gördüğümüz sivil toplum kuruluşu , kurucu başkanı olarak bugün sizlerle , sevgili basınımızla bir araya geldik, teşekkür ediyoruz..

Arif Saim Akıncı: “KOMPEDA  yani Kahramanmaraş Otel, Motel, Pansiyon , eşyalı Daireler, Apartçılar ve Turizmciler Derneği olarak bugünden sonra Basın Mensupları ile daha sık bir araya gelerek Şehrimizin, mesleğimizin ekmek parası kazandığımız iş yerimizin ve üyelerimizin meselelerini gündeme taşıyacağım..

Son günlerde Şehrimizde apartlar çoğaldı, Dernek bir ihtiyaç oldu diyen Akıncı, “ Merkez dahil tüm ilçelerdeki meslektaşlarımızı derneğimize üye olmaya davet edeceğiz, birlikte güç olacağız,” dedi.

kompeda (1)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co