KÖKÜNÜZ KAZINACAK!

KÖKÜNÜZ KAZINACAK!

Terörün eylemlerinin alçakça arttığı günümüzde, sivillere yönelik katliamlarının da er geç sonu gelecektir.

Ankara’daki üç bombalı eylemin acısını yüreğimizde hissederken İstanbul Taksim’deki hain eylem bu acımızı katmerleştirdi.

Teröristlerin tamamı taşeronluk yaparak millet düşmanlarına hizmet etmektedir. Terör eylemlerine göz yumanlar ve dünya bilsin ki; bu terör bir gün sizi de vurur terörle kol kola yürüyenler elbet pişman olacaklardır.

Yapılması gereken; milletimizin ümitsizliğe kapılmadan birlik olarak yekvücut ruhuyla gelen ve gelebilecek sıkıntılara göğüs germektir. Terörün istediği bizim moralimizi bozmak milletin devletine karşı güvenini kaybettirmek, devlet ile millet arasındaki güven bağlarını koparmak, milleti ezik konuma düşürmek… Bunu asla başaramayacaklardır.  Bu necip millet ne badireler atlattı. Kurtuluş Savaşında Çanakkale de yedi düvelle vatan müdafaası için mücadele etti. Türk milleti vatan mevzu olduğunda canını ortaya koymasını iyi bilir. Temennimiz, duamız hiçbir cana zarar gelmeden, masum insanlar ve çocuklar ölmeden terörün hain eylemlerine engel olabilmek için biz bir bütün olacağız. Devlet ve millet bütünleşmesi terörün eylem cesaretini kıracaktır. Bu birlikteliğe yürekten inanıp, yürekten kol kola girerek dik duruşumuzdan taviz vermeden devletimizin yanında olduğumuzu tüm dünyaya haykırmalıyız. Güvenlik güçlerine yardımcı olmak, en küçük şüphelileri ilgili birimlere bildirmek, insanlık görevimiz olduğu unutulmamalıdır.

Ey! Dünya;  duy sesimizi terörden arındırılmış, güçlü, bölgede ve dünyada söz sahibi Türkiye geliyor. Buna mani olamayacaksınız.

Milletimiz bu günleri de aşacaktır.

Moral bozmak yok.

Bizi birbirimizden ayırmak isteyenlere fırsat vermek yok.

Dik duruşumuzdan taviz yok.

Ümitsizlik asla yok.

Birlik ve beraberlik var.

Cesaretimiz var.

Ümit var olmak var.

Teröre karşı dik durmak var.

Ve Türkiye’nin gücünden korkanlar var.

Korkmayın dünyayı adaletle yönetmesini iyi biliriz…

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co