KÖKDERBİR den Erantepli’ye hayırlı olsun

KÖKDERBİR den Erantepli’ye hayırlı olsun

KÖKDERBİR den Erantepli’ye hayırlı olsun

KAHRAMANMARAŞ/ Kısa adı KÖKDERBİR olan Kahramanmaraş Özel Eğitim Kurumları Derneği Başkanı Fatih Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri, Hayat Akademi Kurucusu Muharrem Erantepli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular..

KÖKDERBİR üyeleri : Ayhan Peltek, Mehmet Ceyhan, Muhammet Kasap, Cevdet Alperen, İbrahim Gülsu, Zafer Paşa, Durdu , Şehmuz Karaman , Mehmet Dobaoğlu ve Bekir Doğan ile birlikte Başkanı Fatih Erdoğan , Muharrem Erantepli’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Şeyhadil Caddesi üzerinde, Eksen Dershanesi olarak, eğitim hayatına başlayan ve daha sonra Yargı eğitim kurumu şubesi olarak devam eden, binada ayni kadro ile Kahramanmaraş’ın yerli markası Hayat Akademi , olarak KPSS ve ÖSS kurs merkezi olarak hayata geçmesi ile kurucu başkan olan Muharrem Erantepli, “ Dostlara teşekkür ediyorum, Allah razı olsun bizleri onurlandıran dostlara teşekkür ediyorum,” dedi.

KÖKDERBİR Başkanı Erdoğan:” Geçen hafta Yeni Rekor okulları, Final kurs merkezi ile devam eden ziyaretimize bugün de Hayat Akademi ile sürdürüyoruz, önümüzdeki Cumartesi günü ise  Önümüzdeki hafta da Birey ziyaretimiz var, tüm üyelerimizi programa katılmalarını bekliyoruz,” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co