KÖK-DER-BİR Ziyaretleri başladı

KÖK-DER-BİR Ziyaretleri başladı

KÖK-DER-BİR Ziyaretleri başladı.

Yeni Rekor ve Final İlk ziyaret

 

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Özel Eğitim Kurumları Derneği (KÖK-DER-BİR) Yönetim kurulu yeni binalarına geçen Yeni Rekor Özel İlk ve Ortaokulu ile Final Kurs Merkezine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KÖK-DER-BİR  Başkanı Fatih Mehmet Erdoğan, yönetim kurulu üyeleri, İbrahim Gülsu, Muhammet Kasap, Mehmet Ceyhan, Muharrem Erantepli, Cevdet Alperen , Zafer Paşa , Ayhan Peltek, Mehmet Gül ilk ziyaretlerini üngüt de bulunan Yeni Rekor Okulları Müdürü Nihat Belkıran’a yaptılar..

Yakında açılışı yapılacak olan ve Eylül 2016 da eğitim hizmetine başlayan Yeni Rekor Okulları Müdürü Nihat Belkıran; “ Okulumuz Eğitim’e normal zamanda başladı, eski okulumuzu da tadilat yapıyoruz kreş ve Ana Okulu yapacağız, Yeni okulumuz için açılış töreni düşünüyoruz  ancak devlet büyüklerimizin katılımı ile bir açılış töreni düşünüyoruz önümüzdeki günlerde açılış yapmak için çalışmamız var,” dedi.

Final Özel Eğitim Kursu Müftülük karşısında ki yeni binasına taşınması sebebi ile hayırlı olsun ziyaretinde bulunan KÖK-DER-BİR Başkanı Fatih Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri Kurs Müdürü Hüseyin Özcan  ziyaret ederek yeni kurs merkezinin hayırlı olmasını diledi..

SONY DSC

Özcan : Eğemenlik caddesi, deki eski binalarının yetersiz olduğunu ve çevrede park sorunu da olduğu için , Kahramanmaraş Müftülük karşısına yeni binalarına taşındıklarını ifade ederek, burada planlı projeli binamızda Kahramanmaraş eğitimine daha iyi hizmet vereceğiz,” dedi.

Final Özel Kurs Merkezi Müdürü Hüseyin Özcan, “ yeni yerimizde çok daha güzel hizmet vereceğiz, burası planlı ve projeli bir kurs merkezidir,” deyi konuştu.

Kahramanmaraş özel eğitim kurs merkezi olarak çocuklarımıza takviye ders vererek, eğitim seviyemizi yükselmesi bizleri mutlu ediyor diyen KÖDDERBİR Başkanı Erdoğan daha sonra kurs merkezi çıkışında bir hatıra fotoğraf ile günü noktalarken, bu tür ziyaretlerini devam edeceğini sözlerine ekledi.

Kahramanmaraş’ta bulunan Özel Okullar, Özel eğitim kurs merkezleri olarak şehrimizin eğitimine katkıda bulunmak için çalışıyoruz, tek amacımız var eğitim çıtamızı biraz daha yükseltmek diyen Erdoğan,” Son dönem yeni yapılan binalarımızla eğitimde çıta yükseldi,” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co