KÖK-DER-BİR ikinci toplantısını yaptı

KÖK-DER-BİR ikinci toplantısını yaptı

Kahramanmaraş Özel Öğretim Kurumları Derneği (KÖK. DER. BİR)

İkinci toplantısını yaptı

 

KAHRAMANMARAŞ- Kısa adı KÖK.DER.BİR olan Özel Öğretim Kurumları Derneği ikincisi toplantısını Mehmet Sait Temel Lisesinin ev sahipliğinde geçtiğimiz gün akşam yaptı.

KÖK.DER:BİR Başkanı Fatih Mehmet Erdoğan başkanlığında, İbrahim Gülsu, Muharrem Erantepli, Muhammed Kasap, İbrahim Kara, Mehmet Ceyhan, Mehmet Sait Yılmaz, Şehmuz Kahraman, Zafer Başa, Ayhan Peltek, Cevdet Alperen, Mehmet Doba, Bekir Doğan ve Mehmet Gül bir araya gelerek Mayıs ayı çalışma takvimini çıkardı..

Başkan Fatih Mehmet Erdoğan yaptığı konuşmada: “ Kahramanmaraş merkez ve ilçelerimizde faaliyet gösteren Özel eğitim Kurumları tamamını derneğimize üye etmek için ziyarette bulunacağız..

Öncelik olarak Kahramanmaraş Merkez Onikişubat, Dulkadiroğlu ilçelerindeki ziyaretlerimizden sonra ilçelerimize açılarak kurumları ziyaret etmeye devam edeceğiz..

Hedefimiz ilimizdeki tüm özel eğitim kurumlarını bir çatı altında toplamak bu sebeple derneğimiz kurulalı şunun şurasında bir ay gibi bir zaman oldu ve ikinci toplantımızı yapıyoruz, Mayıs 2016 da ziyaretlerimiz ve derneğimize katılım davetlerini yaparak İnşallah bir aylık çalışma sonunda bir araya geleceğiz ,” diyerek üyelere teşekkür etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co