Kocatepe: “GO Petrol’e yakışan bir okul istiyorum”

Kocatepe: “GO Petrol’e yakışan bir okul istiyorum”

KAHRAMANMARAŞ- GO Kahramanmaraş’taki ilk bayisini düzenlenen törenle hizmette sundu.

Folklor ekibinin gösterisi, İstiklal Marşımızın okunması, ve Saygı duruşu ile başlayan açılış töreninde ilk konuşmayı İpregaz ve GO satış genel müdürü Hakan Çelik yaptı..

Hakan Çelik Akaryakıt sektöründe fark yapan yeni nesil yakıt istasyonları, Türkiye’ye yayılmaya devam ediyor:

Kahramanmaraş da artık yakıtta GO farkını yaşıyor diyerek kurumunu anlattığı açılış konuşmasından sonra kürsüye davet edilen Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe: “ Bakın 4 yıldır buradayım öyle her açılışa katılmam sizin açılışına katılıyorum, ancak bir okul sözü alarak, İpregaz ve GO olarak Kahramanmaraş’a sizden bir okul sözü istiyorum, diyerek Hakan Çelik ‘den okul sözü aldı.

sirikciler (17)

Akaryakıt sektöründe yeni bir dönem başlatan GO yakıt istasyonları, Türkiye’nin dört bir yanında birbiri ardına açılmaya devam ediyor. Türkiye akaryakıt sektörünün genç ve dinamik markası GO’nun Kahramanmaraş’taki ilk yakıt istasyonu Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı üzerinde hizmete açıldı. Kahramanmaraşlılar, açılışa özel motorin ürünlerinde 3 kat puan veren GO CARD kampanyası cazip avantajlarıyla GO’nun ayrıcalıklarını yaşamaya başladılar.

Türkiye enerji sektörünün ‘Mavi Dev’i İpragaz’ın akaryakıt sektöründeki genç ve dinamik markası GO, yüksek standartlardaki yakıt çeşitleri, kaliteli ve adil hizmet yaklaşımı ile fark yaratıyor. Eşsiz özellikleriyle akaryakıt sektöründe yeni bir devir başlatan GO, ayrıcalıklarını şimdi de Kahramanmaraş’a taşıdı. Kahramanmaraş’taki yeni nesil ilk GO yakıt istasyonu, 18 Haziran’da düzenlenen törenle Mehmet Akif Mahallesi, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı üzerinde hizmete açıldı. GO bayi Şirikçiler Petrol’den Muhammet Şirikçi’nin evsahipliğinde düzenlenen törene, GO Satış Müdürü Hakan Çelik, İpragaz ve GO yöneticileri katıldılar. Kahramanmaraş’taki ilk GO yakıt istasyonu açılışına, iş dünyası ve sektör temsilcileri ile vatandaşlar da büyük ilgi gösterdiler.

Açılışa : Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Ak Parti İl başkanı Metin Doğan, çok sayıda davetli katıldı.

sirikciler (22)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co