KMTSO’dan Coşkuner’e ziyaret

KMTSO’dan Coşkuner’e ziyaret

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Karaküçük ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanı Abdullah Coşkuner’i ziyaret etti.

Ziyaret’te bir açıklama yapan Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Karaküçük, vergi barışı ve Kahramanmaraş’ın ekonomik anlamda geldiği noktaya vurgu yaptı. Ekonominin her geçen gün iyi bir grafik yakaladığına temas eden Karaküçük: “Bugün gelinen noktada vergisini ödeyen ve yatırım için sürekli çalışan iş adamlarını görüyorsunuz. Üretmek hem devlete hem millete bir hizmettir. Bu hizmeti yaparken bizimde amacımız hem ülke hem de toplumumuzun kalkınması, bizim anlayışımızda ‘devleti yaşat ki millet yaşasın’ mantığı var. Vergilerin düzenli ödenmesi de bu anlayışın bir ürünü” dedi.

Kahramanmaraş’ın vergi ödemede geldiği noktayı iyi olarak niteleyen Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanı Abdullah Coşkuner’de, verginin önemli olduğunu bu vergilerle devletin yatırım yaptığını söyledi.

Ziyarete KMTSO Başkanı Kemal Karaküçük, KMTSO Başkan Yardımcısı Kadir Gülkesen, Yönetim Kurulu Üyelerinden Akif Gölcü, Ziya Gümüşer, Fürkan Beyazıt, Ertuğrul Korkut Tanrıverdi katıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co