KMTSO Ticaret Meslek Lisesi’nde Mezuniyet çoşkusu

KMTSO Ticaret Meslek Lisesi’nde Mezuniyet çoşkusu

KAHRAMANMARAŞ- Ticaret ve Sanayi Odası Ticaret Meslek Lisesi 12. sınıf öğrencileri, 13 Haziran 2013 Cuma günü, okulda  düzenlenen tören ile mezun oldu.

Düzenlenen mezuniyet törenine Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Ahmet Akküncü, Ahmet Sarıtürk, Şube Müdürü Duran Doğan, Okul Müdürü Ali Özdemir, okul müdür yardımcıları, okul öğretmenleri, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

tso (1)

Halkla İlişkiler ve Organizasyon Alan Şefi Burcu Özel sunuculuğunu yaptığı program, Okul Müdürü Ali Özdemir’in konuşması ile başladı.  Özdemir, okulun temizliğine vurgu yaparak,  Sağlık Bakanlığı tarafından ‘Beyaz Bayrak’ almaya hak kazandıklarını belirterek,  konuşmasına şöyle devam etti: ‘Başarabilen insanlarher zaman kendilerine büyük hedef koyanlardır. Hedef koyduk ve başardık. ’ dedi.

Özdemir’in konuşmasının ardından ‘Kaliteli Okul Projesi’ ve 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı projelerine katılan öğretmenlere ve öğrencilerebaşarı belgeleri, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Akküncü ve Sarıtürk, Şube Müdürü Doğan tarafından verildi. Daha sonrasında sene boyunca gerçekleştirilen; Ekmek İsrafını Önleme, Eğitimde Değerler Projesi, Oryantrik dalında ve Voleybol Turnuvasında birinci olan öğrencilere madalya ve ödülleri okul öğretmenleri tarafından takdim edildi.

Okuldan dereceyle mezun olan öğrencilere plaketleri Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Akküncü, Sarıtürk ve Milli Eğitim Şube Müdürü Doğan tarafından takdim edilerek ; mezun olan öğrencilere temsili diploma verildi.  Mezun olan öğrencilerin kep fırlatma merasimi ile tören son buldu.

tso (6)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co