KMTSO’ da Bayram Çoşkusu

KMTSO’ da  Bayram Çoşkusu

KMTSO’ da  Bayram Çoşkusu

KAHRAMANMARAŞ/ kısa adı KMTSO olan Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası yeni başkanı Serdar Zabun, yönetimi ile bayramlaşma törenine katıldı.

Ramazan Bayramının birinci günü sabah yönetimi ve meclis üyeler ile KMTSO binasında bir bayramlaşma töreni yapan KMTSO Başkanı Serdar Zabun, daha sonra Valilik bahçesinde yapılan geleneksel bayramlaşma törenine yönetimi ile katıldı.

KMTSObayram (8)

Zabun: Birlik ve kardeşlik mesajları verdi..

bayramlaşma törenine Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun,  Meclis Başkan vekili Ali Cilve, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Akif Gölcü, Yönetim Kurulu Üyeleri, Mehmet Beşen, Furkan Beyazıt, Ertuğrul Korkut Tanrıverdi, Fevzi Gerger, Oda Meclisi ve Meslek Komitelerinde görev yapan üyeler katıldı.

KMTSO Başkanı Serdar Zabun ve beraberindeki heyet daha sonra valilik bahçesindeki ilimizin  Protokolü ile Valilik Bahçesindeki bayramlaşma törenine katıldı.

Yeni Başkan Serdar Zabun’ herkes hayırlı olsun temennisinde bulundu.. Çoşkulu bir bayram töreni yaşayan KMTSO heyeti göz doldurdu..

KMTSObayram (6)

KMTSObayram (2)

Mehmet Beşen, Başkan Serdar Zabun ile Bayramlaşma esnasında..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co