KİYÜ’de “Ülkemi Seviyorum, Türk Lirasını Tercih Ediyorum”

KİYÜ’de “Ülkemi Seviyorum, Türk Lirasını Tercih Ediyorum”

Kilis 7 Aralık Üniversitesinden örnek kampanya..

KİYÜ’de “Ülkemi Seviyorum, Türk Lirasını Tercih Ediyorum”

Türk lirasındaki değer kaybını durdurmak amacıyla geçtiğimiz günlerde başlatılan destek kampanyasına Kilis 7 Aralık Üniversitesi de katıldı.

“Ülkemi Seviyorum, Türk Lirasını Tercih Ediyorum” kampanyasına Rektör Prof. Dr. İsmail Güvenç’in başkanlığında bir araya gelen üniversite senatosu, Kilis Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Zafer Bilik, üniversite idari yöneticileri ve öğrencileri katıldı.

Rektörlük Meydanında gerçekleştirilen etkinlikte kısa bir açıklama yapan Rektör Prof. Dr. İsmail Güvenç; “Kilis 7 Aralık Üniversitesi olarak ülkemizi ilgilendiren her türlü sosyal ve ekonomik konuya duyarlı olmaya çalışıyoruz. Ülkemizin ve milletimizin değer yargılarına, hassasiyetlerine önem veren bir üniversiteyiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın Türk Lirası ve altın değer kazansın çağrısına birçok kişi ve kurum gibi biz de KİYÜ olarak katılmak ve destek vermek istedik. Para birimimiz olan Türk Lirasının değer kazanması için herkesi kampanyaya katılmaya davet ediyoruz” dedi.

kilisdoviz-2

KİYÜ Rektörlüğü’nden yapılan açıklamada; KİYÜ Sosyal ve Kültürel Merkez Binası’nda geçici süreyle bir döviz bürosu kurulacağı belirtildi. Buna göre; üniversitenin döviz bürosunda yaptırılması kaydıyla;

50 dolarını TL’ye çeviren öğrenciye ve 500 tutarındaki dövizini TL’ye çeviren personele bir gün ücretsiz yemek,

10 ve üzeri tutarda dövizini TL’ye çeviren öğrenci ve personele bir gün ücretsiz sıcak içecek ikramı yapılacağı;

5.000 ve üzeri tutarda dövizini TL’ye çeviren öğrenci ve personelin bir ay boyunca üniversitenin fitness salonundan ücretsiz yararlanabileceği açıklandı.

Kampanyada Kilis halkı da unutulmadı. Üniversitenin döviz bürosunda 5.000 ve üzeri tutarda dövizini TL’ye çeviren kişilerin de bir ay boyunca üniversitenin fitness salonundan ücretsiz yararlanabileceği ve kendilerine üniversite logolu çantalardan hediye edileceği bildirildi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co