Kitap Fuar’ında Dutun Faydaları

Kitap Fuar’ında Dutun Faydaları

Gazeteci – Yazar Bekir Doğan 2. Kitap Fuar’ında kitaplarını imzaladı.

Kitap Fuar’ında Dutun Faydaları

 

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Kitap ve Kültür Fuarında imza gününe katılan Gazeteci – Yazar Bekir Doğan, son kitabı Dutun Faydaları ve Basın’a sansür kitaplarını imzalayarak dostlarına verdi.

KAFUM Fuar merkezinde Basın standında önceki gün, okurları ile bir araya gelen Gazeteci – Yazar Bekir Doğan,” Dutun Faydaları, Basın’a sansür kitaplarından imzalayarak verdi.

Manşet Gazetesi Sahibi Aslan Deveboynu, Abdullah Deveboynu, Kahramanmaraş kültür ve Sanat Derneği Başkanı Abdulhakim Eren, SGK İl Müdürü İsmail Balakan ziyareti ile başlayan okuyucuları ile buluşma, Kahramanmaraş’ın son dönem yetiştirdiği alim Cemal Nar Hoca efendi, Yazar İnci Okumuş, Sur Piliçleri yönetim kurulu başkanı Ramazan Köfte,  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Basın yayın müdürlüğünün fedakar personeli Murat Zencir, Gazeteci Ekrem Duzman, başta olmak üzere okurları sıraya girdi.

bekirdut (3)

35 yıllık bir emek ürünü olan: Dutun Faydaları, yine gazetecilik hayatı boyunca o tarihte sansüre takılan konuları içine alan Basın Sansür kitabının yazarı Bekir Doğan, okurları ile bir araya gelmenin keyfini yaşadı.

Kendi adına 5 kitap yayınlayan, bir çok ansiklopedi ve kitap’a heyet üyesi olarak katkıda bulunan Sarı Basın Kartı sahibi Gazeteci Bekir Doğan okurları ile buluştuğu imza gününde yakın da inşallah iki yeni kitabımız yayınlanacaktır.

Salep ve Dondurma kitabı ile Üykülü Şiir kitabının basım aşamasında olduğunu ifade eden Bekir Doğan: “ Her yayın evinden en az bir kitap almak istiyorum ama 222 yayın evinin yer açması işin doğrusu bana heyecan verdi, kendi imza günümden sonra kitap fuarını gezerek şöyle güzel uygun fiyatı olan kitaplardan bir miktar satın alacağım” dedi.

bekirdut

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co