Kırdan;”Sektörün öncü kuruluşlarından biri haline geldik”

Anasayfa Esnaf - Oda 13 Nisan 2014
Kırdan;”Sektörün öncü kuruluşlarından biri haline geldik”

Ayça Jeoloji Sondaj Mühendislik Madencilik İnş. San. Tic. Ltd. Şti. 2008 yılında Kahramanmaraş’ta Jeoloji Yüksek Mühendisi Aynur KIRDAN ve Jeoloji Mühendisi İbrahim Çağlar GÖÇER tarafından 28 yılında Kahramanmaraş’ta kuruldu. Firmanın 6 yıllık bir geçmişi olmasına rağmen kendi alanında imza attığı işlerle adını yurtiçinde duyurmayı başardı.
Kırdan yapmış olduğu açıklamada Ayça Jeoloji; uzman kadro ve ileri teknoloji desteği ile tüm jeoloji alanında özenli, güvenli, yenilikçi ve yüksek standartlı hizmet anlayışı ile atılımlarına devam etmektedir. Alanımızdaki kullandığımız teknolojik yenilikler, personel yönetimi ve hizmet kalitesinin artırılması konularında attığımız adımlar bizi sektörün öncü kuruluşlarından biri haline getirdi. Fakat Ayça Jeoloji olarak bulunduğumuz konumu yeterli görmeyerek teknik kadromuzu, teknolojik alt yapımızı, makine parkurumuzu ve hizmet kalitesini her geçen gün geliştirmeye devam etmekte ve fark yaratmak için tüm gayretimizi göstermekteyiz.
Kırdan; Ayça Jeoloji uzman ekibiyle beraber Baraj, HES ve Gölet projelerinde denge-havalandırma bacası, enjeksiyon (tünel, konsolidasyon, kapak, galeri enjeksiyonu gibi), zemin etüdü, malzeme etüdü gibi jeoteknik konularda, ayrıca hidrojeolojik etüt, su sondajı, su arama çalışması, heyelan etütleri gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.
Ayça Jeoloji şirket ortaklarından İbrahim Çağlar GÖÇER yapmış olduğu açıklamada: Oluşturulan teknik kadro sayesinde DSİ 20. Bölge Müdürlüğünden ‘Gaziantep-Kilis Ovaları Hidrojeolojik Etüt Raporu Yapılması ve Yaptırılması İşi’ ile ‘Adıyaman İli Hidrojeolojik Etüt Raporu Yapılması ve Yaptırılması İşi’ projelerini açık usul ihale ile şirketimiz uhdesinde kalmıştır. İhaleler kapsamında şirketimiz 1. Ara Raporlarını Nisan ayı başında ve Haziran ayı içerisinde idareye sunmaya hazırlanmaktadır.
Ayrıca Ayça Jeoloji 15-35 kişi arasında değişen çalışan sayısıyla istihdama ciddi bir katkı sağlamakla gurur duymaktadır. Ayça Jeoloji; teknik kadrosunda yer alan 7 jeoloji mühendisi, 1 CBS uzmanı, 1 jeofizik mühendisi ve 1 işletmeciden oluşan ekibimizle aldığı ve alacağı işlerin sorumluluğunun bilincinde, kaliteli, teknolojiyle barışık, etik, fark yaratarak ve ekip ruhunun inancıyla tamamlamaya hazırdır.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co