Kipaş Holding’te geleneksel aşure günü gerçekleştirildi

Kipaş Holding’te geleneksel aşure günü gerçekleştirildi

Kahramanmaraş’ın ve Türkiye’nin gelişen ve üreten yüzü olan Kipaş Holding’te her sene gerçekleştirilen ve geleneksel hale gelen aşure günü gerçekleştirildi.

Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanefi Öksüz ve Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Gümüşer’in katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte tüm Kipaş çalışanları bir araya geldi.

Aşure Günü etkinliğinde bir konuşma yapan Mehmet Hanefi Öksüz;

Sizlerle her zaman geniş bir zaman içerisinde sohbet etmeyi çok istiyorum ama hem sizlerin hem benim yoğun işlerimiz dolayısıyla bir araya gelemiyoruz. Biz 10 bin kişiyiz, siz sadece 10 bin kişinin içinden bir grup temsilci arkadaşımızsınız.

kipas-asure-1

Bu sene millet olarak çok büyük bir imtihandan geçtik, 15 Temmuz’u hep birlikte yaşadık. Hep şunu söylüyorduk; ‘eskiden böyleydi, şimdiki gençler böyle, toplum nereye gidiyor’ diye eleştiriyorduk. Ama biz millet olduğumuzu yine ispatladık. Vatanımız çok önemli, bakın etraftaki Suriye, ırak gibi ülkelere. Suriye’den biri gelmiş burada iş yapıyor. Bu Suriyeli bir arkadaşımızla ettiği sohbette; ‘Türkiye bizden ileri, bunlar neden bizden ileri. Sizden bizim ne farkımız var’ demiş. 15 Temmuz’dan sonra ‘şimdi anladım, Türkler vatanlarını bizden daha çok seviyor’ demiş. Her şeyden önce vatanımızı seveceğiz. Biz yönetim olarak şunu söylüyoruz; Önce vatanımızı seviyoruz ve şirketimizi, ailemizi düşünüyoruz.

Çok önemli işler yapıyoruz, ekonomide ülkemize güzel şeyler kazandırıyoruz. Birçok insanlar gelecek buraya patron olacak, çalışan olacak, yönetici olacak ama neticede bunların hepsi vatana hizmettir. Büyük sorumluluğumuz var, hepinize şirketimize verdiğiniz emekten dolayı teşekkür ediyorum. Buraya verdiğiniz emek ülkeye verdiğiniz emek demektir. Çok çalışacağız, daha çok tesisler kuracağız, ülkemiz daha da güçlenecek. Vatanımıza da her şeyden fazla sahip çıkacağız” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co