Kime hizmet edersin sen cihangir?

Bu haber 08 Kasım 2018 - 15:34 'de eklendi ve 524 kez görüntülendi.

CHP safların da aday olan ve meclise giren saadet partili vekil Cihangir İslam geçtiğimiz günlerde Büyük Millet Meclisin de bir konuşma imkânı buldu ya! Aziz Milletimiz bu nasıl vekil demekten kendini alamadı. Sahi siz kimin vekilisiniz Cihangir? Veya başka bir ifadeyle kime hizmet edersiniz?
Cihangir Büyük Millet Meclisinde konuşma imkânı bulunca 15 Temmuz darbe girişimi için diyor ki; “15 Temmuz akşamı iki batılın çatışmasını seyrettik biz bu ülkede” Saadet Partili vekil öyle anlatıyor ki adam sanki TV’de bir dizi seyretmiş gibi anlatıyor. Cihangir 251 şehidimize ve 2196 yaralı gazimize hakaret etmiştir. O karanlık gecede aziz milletimizin vatan sevdalısı evlatlarının ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın güçlü iradesi işgal girişimini önlemiştir. Cihangir anlamakta güçlük çekiyor. 15 Temmuz darbe girişimi başarılı olsaydı. Ülke talan edilecekti. Ülke düşmanları hazır bekliyorlardı ve dört koldan saldıracaklardı ABD’nin kuklası PKK/ YPG de bir taraftan Türkiye’ye saldırmak için emir bekliyordu. Fırsat kollayan ABD özgürlük getiriyorum diyerek ülkeyi talan edeceklerdi. Kimin vekili olduğunu ve kime hizmet ettiğini bir düşün Cihangir.
Yalnız olmadığınız kesin FETÖ ve aveneleri ağzıyla konuşuyorsunuz. Kontrollü darbe dediler tutmadı. Üst akıl özellikle Erdoğan düşmanlığı aşılamaktadır. Bu aşıyı alanlarda Cihangir gibi Erdoğan gitsin de ülke batsın umurlarında değil. Cihangir FETÖ ağzıyla öyle konuşuyor ki; şehitlerimize ve gazilerimize suçlamalar ve hakaretlerden sonra başlıyor bedduaya, FETÖ evlerimizi ateşe vermişti. Cihangir’de yanan ocaklarımızı söndürüyor. FETÖ hareketleri ile bedduayı sürdürüyor. Utanç duyulacak bir konuşma darbecilerle vatan sevdalısı, aziz milletin evlatlarını, yiğitlerini bir tutacak kadar da gaflete düşüyor. Cihangir İslam’ı konuşturanlar var. Konuşturanlar da bu ülkenin düşmanıdır. Bugün Cihangir’i konuşturdular, yarın bir başkasını, bu ve benzeri konuşmalara Türk Milleti prim vermeyecektir. Konuşanlar da Türk Milletinin nefretini kazanacaktır.
Cihangir’in akla ziyan konuşmalarından biride 15 Temmuz gecesi için “ menfaatçi ile menfaatçinin çatışması” yahu buna kargalar dahi güler neyin menfaati bir tarafta kendi milletine, devletine silah çekecek kadar aşağılanmış, FETÖ’ nün uşağı olmuş zavallılar güruhu diğer tarafta vatanını korumak için canını ortaya koyan şerefli Türk milletinin evlatları… FETÖ ağzıyla konuşanlar her zaman çuvallayacaktır. Hesapları tutmayacaktır.
Cihangir’in bu konuşmaları yanına kâr kalmayacak, hakkında “Türk milleti, Türkiye Cumhuriyeti, devletin kurum ve organlarını aşağılama “ ile “suçu ve suçluyu övme” suçlarından soruşturma başlatıldı. Hangi akılla konuştuğunun ver hesabını…
Ey Cihangir İslam! FETÖ ağzıyla ve ülke düşmanları adına Cihangirlik yapacağına bari konuşmada adam sansınlar.
Soyadınız da İslam ne güzel. Terörü savunmak, şehitlere, gazilere, vatan bütünlüğünü korumak isteyen aziz millete hakaret etmenin İslam’da yeri var mı?
Gel kendine bir iyilik yap! Adın ve soyadınla müsemma ol da, size bu adı verenleri mahcup etme!
Muhabbetlerimle…

İbrahim İnalibrahiminal@kahramanmarasgazetesi.com.tr