Kılıçdaroğlu,”Sanayici Siyasetçi ülkesi için çalışıyor”

Kılıçdaroğlu,”Sanayici Siyasetçi ülkesi için çalışıyor”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu KMTSO ziyaret etti.

 

KAHRAMANMARAŞ/ Partisinin İl Başkanları toplantısına katılmak üzere Kahramanmaraş’a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: “Sanayici – siyasetçi ülkesi için çalışan insanlardır” dedi.

CHP 4. İl başkanları toplantısı için geldiği Kahramanmaraş’ta KMTSO yönetimi ile öğle yemeğinde bir araya gelen Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu: “Kahramanmaraş Tekstil de özellikle iplik – penye üretimi ile Türkiye’nin göz bebeği bir ilimizdir. Kahramanmaraş’ta altın işlemeciliği, Çelik Mutfak eşyaları sektörü olmak üzere çeşitli sektörlerde güzel yatırımlar yapılmakta. Afşin Elbistan Termik Santralı başta olmak üzere kurulan HES’lerle Türkiye’nin önemli bir elektrik üretimi Kahramanmaraş’tan karşılandığını biliyoruz.

Biz siyasiler ülkemize hizmet etmek için varız, Sanayici ve iş adamlarımızda öyle yapıyorlar. KMTSO yönetimi ile hoş sohbet ile zengin Kahramanmaraş mutfağını tanıdım kendilerine teşekkür ediyorum.

SONY DSC

Kahramanmaraş benim için önemli bir şehir daha sık gelmek istediğim bir şehir bu sebeple Kahramanmaraş ülke ekonomisine büyük değer katan bir ilimizdir. Kahramanmaraşlı iş adamları ve Sanayicilere teşekkür ediyorum” dedi.

KMTSO özel defterine duygu ve düşüncelerini yazan Kılıçdaroğlu, KMTSO üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun, “15 Temmuz 2016 da meydana gelen derba girişimi sonrası dik duruşu ile Demokrasiye destek veren CHP Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür ediyorum, CHP heyetini odamızda misafir etmekten mutlu olduk” dedi ve Kılıçdaroğlu’na bir tablo hediye etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co