KGC Yönetimi ve üyelerinden İl Jandarma Komutanı Öz’e ziyaret

KGC Yönetimi ve üyelerinden  İl Jandarma Komutanı Öz’e ziyaret

 

KGC Yönetimi ve üyelerinden  İl Jandarma Komutanı Öz’e ziyaret

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti yönetimi ve üyeleri tarafından Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanı Albay Cafer ÖZ’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Yapılan ziyarette, Kahramanmaraş Basını ile İl Jandarma Komutanlığı arasında işbirliğinin daha da geliştirilmesi için fikir alışverişi yapıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Jandarma Albay Cafer Öz, basının ülke için önemini, kollukla çalışmanın emniyet ve asayişin düzeltilmesindeki rolünün büyük olduğunu söyledi.

Jandarma Komutanlığı’nın yaptığı çalışmalar ile ilgilide kısa bilgiler veren Albay Öz, ” Jandarma Komutanlığı olarak yeni düzenlemeler ile birlikte daha da etkin çalışmalarımıza devam ediyoruz. Etkin bir şekilde sahada çalışmalarımız devam ediyor. Terör Örgütü’ne yapılan operasyonlarda SİHA’ların önemini ve farkını gördük ve daha etkin bir şekle geldi yapılan operasyonlar”dedi.

Kahramanmaraş’a yeni atanan Jandarma Albay Cafer Öz’ün gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür eden basın mensupları, birlik beraberlik içerisinde çalışacaklarını söylediler.

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanı Albay ÖZ’e gerçekleştirilen ziyarete, Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı  Kemal Sayın,  Kahramanmaraş Gazetesi Genel Koordinatörü, Niyazi Kara, Yorum Gazetesi’nden  Kürşad Kerem Akçakale,  Ajans344 Yazı İşleri Müdürü Gökhan Dökücü, İHA Kahramanmaraş Temsilcisi Muhammet Özer,  DHA Kahramanmaraş Temsilcisi Ömer Koç, Haberma Yazı İşleri Müdürü Mustafa Alyaz katıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co