KGC  Başkanı  Kemal Sayın’dan yeni yıl mesajı

KGC  Başkanı  Kemal Sayın’dan yeni yıl mesajı

Sayın, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmeliyiz.
Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Sayın yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

YAŞANAN DRAM VE ACILAR SON BULSUN
Sayın, yayımladığı mesajında, 2016 yılında insanlık adına yaşanan dram ve acıların son bulması, savaşların olmaması, insanlık suçlarının işlenmemesi, güzelliklerle dolu güzel bir yıl geçirilmesini diledi.
BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ GÜÇLENDİRMELİYİZ

Başkanı Sayın, Acısıyla tatlısıyla bir yılın geride bırakıldığını, yeni bir umut, yeni bir sevgi ve hoşgörüyle dolu bir yıl dileğiyle yeni yıla girileceğini belirterek, “Yeni yılda birlik ve beraberliğimiz daha da güçlenerek devam edecek, halkımız daha mutlu, daha huzurlu ve güvenli günler yaşayacaktır.

YENİ YIL HUZUR VE MUTLULUK GETİRSİN
Türkiye’nin daha kalkınmış, güçlenmiş, itibarı yükselmiş bir ülke olması için birlik, beraberlik ve hoşgörü içerisinde çok çalışılması gerekmektedir. Yeni yılda, sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hakim olmasını, 2016 yılının tüm basın camiasına, Kahramanmaraş halkına, milletimize, insanlığımıza ve dünyaya huzur ve mutluluklar getirmesini diliyorum.

YENİ YILDA İNSANLIK SUÇLARI İŞLENMESİN
2015 yılında insanlık adına yaşanan dram ve acıların son bulması, savaşların olmaması, insanlık suçlarının işlenmemesi temennisinde bulunurken, 2016 yılının 2015 yılında yaşanan acıların son bulduğu, mutlulukların yaşandığı bir yıl olması umuduyla, mutlu, sağlıklı ve huzur dolu bir yıl dileğiyle yeni yılınızı kutluyorum.”

 

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co