Keten: “2 milletvekili neden olmasın”

Keten: “2 milletvekili neden olmasın”

Seçim çalışmalarına devam eden Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Doç. Dr. Alper Keten, “Kahramanmaraş’tan CHP’ye 2 milletvekili neden çıkmasın” dedi.

CHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı Alper Keten, milletvekili seçilmesi durumunda halkın içinde yaşamaya devam edeceğini belirterek, “Vatandaşın ulaşamadığı, konuşamadığı bir milletvekili olmayacağım. Hem kendim gezip vatandaşla temas kuracağım her vatandaşın sıkıntısını dinleyeceğim” dedi.

Sözlerine devam eden Keten , “Partililerimizin moral ve motivasyonu çok yüksek. Şimdiden 1 Kasım seçimlerinde Kahramanmaraş’tan 2 Milletvekili çıkaracağımız görünüyor. Özellikle bu seçimlerde vatandaşlarımızda çalışma azmi ve temposu bizleri mutlu ediyor. 1 Kasım’da halkın iktidarını kurmak için hepimiz son ana kadar mücadele etmeliyiz. Yurtta barış, dünyada barış demek için, üreten ve hakça bölüşen bir ekonomik düzen için herkesi sandığa davet ediyoruz” dedi.

Geçen Seçimlerde Hangi Partiye oy vermiş olursa olsun dünkü tercihlere bakmadan hangi partili olursa olsun bugün birlikte yürümek istiyoruz. Önce Türkiye önce insan diyoruz diyerek sözlerini tamamladı.

keten alper (2)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co