Kesen, seçim çalışmalarına devam ediyor

Kesen, seçim çalışmalarına devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Av. İnan Kesen Seçim Çalışmalarına Aralıksız devam ediyor Bu Kapsamda Dün Demircilik kahve ziyareti, Demircilik pir sultan Abdal Derneğini ziyaret, Ekinözü ziyareti, Nurhak barış ziyareti ile birlikte Afşin ilçesinde köy ziyaretlerinde bulundu.

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden kesen beraberindekilerle ziyaretlerine devam ediyor.      “Barış ve demokrasi için, sevgi ve kardeşlik için, yeni bir anlayış için desteklerinizi verin birlikte yönetelim” diyerek, CHP üyelerinden 22 Mart’ta yapılacak olan ön seçimde destek istedi.

AKP iktidarının 13 yılını geride bıraktığını ancak diğer alanlarda olduğu gibi kırsal alanın da yatırım konusunda geri bırakıldığını belirten Kesen, “AKP’nin uyguladığı yanlış tarım politikaları nedeniyle köylerimiz boşaldı. Köylerde artık tarım yapılamaz hale geldi. Mazot, benzin, gübre ve diğer girdi ücretleri 13 yıl öncesiyle kıyaslanamayacak düzeyde arttı. Buna rağmen köylünün ürettiği ürünün değeri ise hep aynı düzeyde. Ürettiği üründen bir şey alamayan çiftçiler çareyi büyük şehirlere göç etmekte buluyor. Tarımda uygulanan neo-liberal politikalar nedeniyle işsizlik oranı da artıyor” dedi.

Öte yandan ziyaret ettiği köylerin önemli bir kısmının yollarının çamurlu olduğuna da dikkat çeken Kesen, “İktidar hayatın her alanında olduğu gibi kırsal alanda da yandaşı olmayanlara hizmet götürmüyor” ifadelerini kullandı.

İnan KESEN Yoğun Tempo İle Ziyaretlerine Devam ediyor (3)

Kesen, 22 Mart’ta yapılacak olan ön seçimde Ankara’da etkin ve çalışkan bir milletvekili isteyenlerin kendisine oy vermesi gerektiğini dile getirdi. Kesen, “Milletvekili olmam halinde tüm hemşerilerimin Ankara’da kapısı açık bir evi olacak Aynı zamanda Kahramanmaraş’ta bir Danışmanım görev yapacak diyerek. Yurttaşlarımla birebir görüşmeler yaparak onların sorunlarını çözmek için çalmadık kapı bırakmayacağım. Elitlerin değil halkın milletvekili olacağım” şeklinde konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co