Kervan’ın yeni yüzü

Kervan’ın yeni yüzü

 

KAHRAMANMARAŞ/ Kervan- Kervanhan, Alpedo Markası ile Türkiye’nin dondurmada bir numarası olmaya çalışan Kahramanmaraş Kervan Pastanesi kısa sürede yenilenerek yeniden hizmet vermeye başladı.

Kervan Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu: “Trabzon caddesi, sonra Binevler Kervanı açmıştık, o zaman en yeni şekilde yapılmıştı ama geçen sürede her şey eskidi yenilik yapmamız gerekiyordu. Kervan’ı  Krstal Park altına taşıyarak çok kısa sürede yeniden Modern çağdaş bir dizayn yaptırdık. Kahramanmaraşlılarda beğeni ile büyük ilgi gösterdiler.

KERVAN YENİLENDİ

Dondurma şehri Kahramanmaraş’ın dünya markası Kervan@Alpedo, Binevler yolu üzerindeki eski yerinde daha da modern tesislerine kavuştu.

SONY DSC

Sakarya Mahallesinden Trabzon Caddesine indik, sonra Binevler şubesini açtık diyen Kervancıoğlu: “ Seneler çok hızlı geçiyor, birde baktım ki her şeyi atarak yenisini alma zamanı gelip geçmiş bile bir kararla, Kervan Pastanesini 2 km. ileriye Kristal park altına taşıdım. Hızlı bir şekilde burasını tepeden tırnağa yenileme yaptım.

Kervan yenilenmeliydi. İşyerlerini bakım ve onarıma alan, apartman sakinlerinin de onayı ve görüşü alınarak, sosyal yaşam alanı haline getirip, daha modern bir kimliğe kavuşan tesis için, yakışan bir mekan olduğu görüşü ağır basarken, Kervan – Kervanhan – Alpedo dondurmaları Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, firmanın yen bir yüzle müşterilerinin huzuruna çıktığını belirterek, “Böyle modern bir sosyal yaşam alanını şehrimize kazandırmaktan büyük onur duyuyorum.  Teknolojinin en son imkanlarını kullanarak bu hale getirdik” dedi.

SONY DSC

Kervan Cafe@Bistro adı verilen yeni sosyal yaşam alanı, modern hali, zengin konsepti, muhteşem görünüşü ile müşterilerin de ilgisini, beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Sami Kervancıoğlu: “Geçici taşındığımız yeri kapatmayı düşünüyorduk ama orası da halkımız tarafından çok beğeni aldı. Orada faaliyetimize devam edeceğiz böylece yukarı bölgede iki Kervan Pastanesi bir den hizmet vermeye devam edecek.

SONY DSC

Yenilenen Kervan da artık her türlü yemek, toplantı salonu, Bay ve Bayan Mescid ve Lavabosu, abdest alma yeri, Meyve barı ve her türlü pastane hizmetini çağın gerektiği şekilde verildiği gibi, Akşamları İftar yemekleri bir harika oluyor.

Yukarı bölgede oturanlar iftar yemeği için tercih ettikleri yenilenen Kervan Kahramanmaraş halkının hizmetinde de olduğunu söyledi.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co