Kendimizi İçin Savaşıyoruz ?

Kendimizi İçin Savaşıyoruz ?

Kendimizi İçin Savaşıyoruz ?

     Son dönemde : Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti ve Ak Partili eski bakan vekiller için sosyal medya da karalama mücadelesi başladığını görüyoruz..

     Bir tanesi kahve hanenin camına yazmış: “ Tayyipçiyim diyene çay yok” diye sonra da bunun resim ve görüntüsün çekerek sosyal medya da paylaşıyorlar.. oysa o salak şunu bilmiyor ki Başkomutan Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bu ülke yüzde 52 oy vermiş, Bugün MHP ve BBP partisinin desteği ile bu oran yüzde 65 çıkmıştır..

     Sayın Cumhurbaşkanımıza hakaret eden o salak: “ Ülkemizde ayrımcılık var “ derken asıl ayrımcılığı kendisi yapmaktadır..

     Diğer bir salak ise : Ne işimiz var Suriye de diyerek , hükümeti eleştirmekte , hakaretlerde bulunmaktadır..

     Afrin’e iki hafta önce gittik, Güvenlik sebebi ile devletimizin izin verdiği noktaya kadar giderek Mehmetçiğimize hem moral hem destek olduk orasını gözümüzle gördük..

     Dönüşte de yazmıştım: Herkes bunu çok iyi ve açık ve net olarak bilsin ki , Biz Suriye de , Suriyeliler için savaşmıyoruz, biz ülkemizin topraklarını korumak için savaşıyoruz..

     Eğer Türkiye Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatını yapmasa ne olurdu biliyor musunuz.. Bugün : Samandağ, Hatay, Reyhanlı, Kilis, Urfa Akçakale ve Sınır da ki tüm köylerimiz boşaltılmış her gün oradan atılan füze ve roketlerle sivil şehitler vermeye devam ederdik..

    Reyhanlı da 54 kişinin ölümü, Gaziantep de düğünde patlayan bomba, Urfa Suruç da patlayan bomba, Akçakaleye atılan roketler, Kilise atılan havan topları ve verdiğimiz sivil şehitleri ne kadar da hızlı unutu verdik.. Nasıl unuttunuz ?

    1984 yılında PKK kurup Türkiye ‘nin üzerine salan ABD ve AB ülkeleri bugüne kadar teröre harcadığımız para ile Türkiye baştan sona yıkar yeniden kuracak kadar , para harcadık..

     Bugün son rakam terörle mücadele de 42 bin şehit verdik..

     Bu kocaman bir ilçe demektir..

     Güneydoğu dan silah zoru veya kandırılarak dağı çıkarılan terörist olan gençlerimizi öldürdük, konu kürt meselesi dediler, oysa konu bugün açık ve net gösterdi ki Büyük İsrail Devletinin kurmanın bir parçasıdır..

     Suriye toprakları, Irak toprakları, Türkiye’nin doğu ve Güneydoğu toprakları ile Büyük İsrail Devletini kurmak için yapılan planın bir parçası.. İsrail Fıratın Suyunu istemekdedir..

     Uyanın: 1984 de PKK ile Güneydoğu dan bizim Kürt vatandaşlarımızı zorla göçe mahkum ettiler , Buradaki Kürtler Ankara ve İstanbul, İzmir, Antalya ya hemen her ile göç ettiler..

      Köyler boşaldı, hayvancılık bitti.. İsrail Devleti için boş dağlar ve araziler açıldı.

      Bölge de kalanları ise Kürt Devleti Kuracağız diye kandırdılar..

      Aynı oyunu Irak da yaptılar: Hatırlayın 1990 yıllarda Irak da ki Türkmenler, hali vakti yerinde olan Irak ‘lı  vatandaşlar , Türkiye ve dünya ülkelerine göç etmeye başladılar..

      Özellikle Musul, Kerkük, Süleymaniye ve bölge boşaltıldı.. Büyük İsrail Devleti için saha insansız hale geldi..

      2010 yılından başlayarak : Suriye deki Türkmen, Arap, Kürt vatandaşlar iç savaş gibi gösterilen oyunla 14 Milyon insan evini terk etti, Bunların tamamı Müslüman, Suriye de yaşayan Hıristiyanlardan bir tek kişinin bugüne kadar burnu bile kanamadı..  bugüne kadar 2.5 Milyon kişi öldü.. tamamı Müslüman..

      Bölge boşaltılarak sadece : Vekalet savaşı yapan sapık kişilerin eline kaldı..

      Yani ülkemizde de 14 Milyon dan sadece 3.5 Milyon kişi var..

       Büyük İsrail Devleti için : geriye çok bir şey kalmamıştı.. 15 Temmuz 2016 da darbe girişimi başarılı olsa Türkiye girmek için bekliyorlardı..

       Olmadı, Türkiye 15 Temmuzun arkasından Suriye girerek Fırat Kalkanı harekatını yaptı. Sonra geçen yıl 25 Eylül 2017 de Mesut Barzani ile Irak’ı bölüp İsrail Devletine yer açma projesi tutmadı..

       Son hamle : Afrin ile Türkiye ‘nin sınırını boşatmak istiyorlardı.. Başkomutanımız Sayın Cumhurbaşkanı olayı zamanın da fark ederek: “ Bir gece ansızın gireriz” dedi ve girdi..

      Tüm bunları üst üste koyduğumuz zaman şunu açık olarak görün: Biz Suriye de Suriyeliler için değil, kendi topraklarımızı korumak için savaşıyoruz..

     Irak da ölenler ve evini terk edenler Müslüman, Güneydoğu dan göç ettirilen Sünni Kürtler Müslüman, Suriye den göç edenler tamamı Müslüman , bunları görün ve uyanın artık..

     Büyük İsrail Devletinin kurulmaması için çalışıyorlar bizdeki salaklarda buna çanak tutuyor.

     BM de 128 oyla ABD ve İsrail’e bir Osmanlı tokatını vuran Türkiye 2. Osmanlı Tokat’ını Afrin de vuruyor, 3. İse Münbiç ve Fırat bölgesinde gelecek o da gün sayıyor..

     Uyanın artık oyuna gelmeyin

     Sosyal Medya da hainlere gereken cevabı da yiğit olarak verin

     Yüzde 65 sesi çıkmıyor, yüzde 1 bile olmayan hainlerin sesi yüksek çıkıyor.. bunu da düşünmeden bazıları paylaşıyor..

     Bu savaş Türkiye’nin var olma savaşıdır..

      İyi günler

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co