Kemal Kılıçdaroğlu Akıl tutulması !..

Kemal Kılıçdaroğlu  Akıl tutulması !..

Kemal Kılıçdaroğlu

Akıl tutulması !..

78 Milyon yanlış görmüş, Dünyada tek doğru gören ise Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmuş, bunu bizim lügatimiz da akıl tutulması denir !..

Türkiye gündeminde son bir haftadır tartışılan konuya değinmek istiyorum..

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir televizyon kanalında canlı yayında :”15 Temmuz da Meclis top atışları ile vurulurken, F 16 Bombalanırken, Milletvekilleri sabaha kadar çalıştı.. Beyefendi Marmaris de tatilde idi ,” dedi.

Bu söze ne denir ?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bu sözleri vatandaşlar tarafından büyük tepki ile karşılandı. Vatandaşımız, Şehit ve Gazi Yakınları 78 Milyon şunu demeye başladı.. “Biz kör müydük, gördüklerimiz ne idi..? Sayın Kılıçdaroğlu ! diye sormaya başladı..

Hangi siyasi partiden olursa olsun , hangi partiye oy verişe versin 78 Milyon CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bu sözlerine tepki gösterdi..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; “ O beyefendi dediğin kişi İstanbul da Yeşilköy Atatürk Hava Limanında, F 16 alçak uçuş yaptığı tankların sokaklara çıktığı İstanbul da görevinin başında krizi yönetiyordu..

O Beyefendinin nerede olduğunu 78 Milyon, nerede olduğunu biliyor..

Televizyonlardan canlı yayınlarla halkımıza sesleniyordu Peki Sayın Kemal Kılıçdaroğlu siz neredeydiniz ? “ diye sordu..

15 Temmuz sonrası , vatana millette sahip çıkan, hükümet ile Yenikapı Ruhunu oluşturan Kemal Kılıçdaroğlu, Suikast maruz kalınmasının arkasından ABD ‘nin kulağını çekmesi ile yüz seksen derece dönüş yaparak bugün söyledikleri bir akıl tutulması olarak görülüyor..

Önce : Şehitleri ve gazileri görmeyerek, FETÖ operasyonları sebebi ile 2 Milyon mağdur var diyerek, FETÖ sözcülüğüne soyundu..

Cumhuriyet Gazetesine sahip çıkarak: PKK ya destek verdi..

En son sözleri ile akıl tutulmasını yaşadığını gördüğümüz Kılıçdaroğlu artık daha fazla CHP’nin başında kalmaması gerekiyor..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cevap vermese bile: Türkiye 78 Milyon o gün sabaha kadar Cumhurbaşkanının nerede olduğunu televizyonlardan canlı yayında izledi..

Türkiye de millet tanka – topa ve uçaklara karşı kurtuluş savaşı veriken, baş komutan milletinin arasında olduğunu 78 Milyon biliyor..

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu :  bunu bilemez olamaz , olsa olsa bunun cevabı akıl tutulması olarak kendini gösterir..

“ Beyefendi Marmaris de tatil yaparken, Meclis topa tutuldu “

Sözünü söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP bir yere gidemez acil olarak CHP’ye yeni genel başkan adayı gerekiyor..

Türkiye değil, dünya biliyor ki : Cumhurbaşkanı Darbe Girişiminin yaşandığı o gece İstanbul da halkı ile beraberdi.. 78 Milyon canlı yayınlarda bunun izledi..

O halde bunun böyle olmadığını Türkiye de tek söyleyen kişi ise CHP Kemal Kılıçdaroğlu, 78 Milyon yanlış gördü ? gözleri algılayamadı.. tek doğruyu gören ise Sayın Kılıçdaroğlu oldu..

Buna akıl tutulması denir ki : CHP bu Kılıçdaroğlu ile bir yere gidemez !

Bir gazeteci olarak : Bir çok CHP’li dostumuz var, CHP’ye gönül veren arkadaşımız var, bu sebeple hepsinin görüşlerine her zaman saygı duydum ancak Kemal Kılıçdaroğlu ile bu CHP bir yere gidemez !

Bugün ise HDP’ye ve cezaevindeki vekillere sahip çıkan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sürekli çark ederek ortaya koyduğu siyasi durum bu Kılıçdaroğlu ile CHP bir yere gidemez..

CHP’liler tutarlı , siyaseti iyi okuyan bir başkan bulmaları gerekiyor..

İyi günler..

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co