Kazançlı Bayram Alışverişi Kahramanmaraş Piazza’da

Kazançlı Bayram Alışverişi Kahramanmaraş Piazza’da

Açıldığı günden bu yana alışverişin yanı sıra etkinlik ve kampanyalarıyla da bulunduğu bölgenin cazibe merkezi haline gelen Kahramanmaraş Piazza, yaklaşan Kurban Bayramı için alışveriş yapmak isteyenlere bütçeleri yormayan indirim seçenekleri sunuyor.

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, toplam 110 bin metrekarelik kapalı alanında; 5M Migros, Cinemaximum, H&M, LCW, Media Markt, Playland, Tekzen, Vatan Computer, Çetinkaya ve e-bebek gibi 160’a yakın yerli ve yabancı markayı bölge halkı ile buluşturuyor. Kurban Bayramı’nda da kazançlı alışverişin gözde mekanı Kahramanmaraş Piazza oluyor.

Kahramanmaraş’ın yanı sıra Gaziantep, Osmaniye, Adıyaman, Malatya ve Adana ile Hatay’ın İskenderun ilçesine de hitap eden Piazza AVM, 1 Eylül’de başlayacak olan Kurban Bayramı’nı kazandıran kampanyaları ile karşılıyor. Hem alışveriş yapmak hem de nezih ve güvenli ortamda ailece ya da eş ve dostlarla hoşça vakit geçirmek isteyenlerin öncelikli tercihleri arasında yer alan Piazza AVM’de kadın ve erkek her yaş grubundan birey, ihtiyaç duyduğu tüm ürünlere indirimli fiyatlarla ulaşıyor.

Sezonun Trendleri Kaçırılmayacak Fırsatlarla

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala, düzenledikleri kampanyalarla bütçeleri koruyan markalar, sezonun en trend ürünlerini, tüketicilere kaçırılmayacak fırsatlarla sunuyor. Bayram dolayısıyla yoğunluğun en fazla yaşandığı giyim, ayakkabı, kozmetik ve aksesuar mağazalarında yüzde 70’leri bulan indirimler, ziyaretçileri bekliyor. Kimi markalar misafirlerini “etiketin yarısı” kampanyası ile karşılarken, kimi markalar ise “yüzde 50’yi aşan indirimlere ek yüzde 20 indirim” ile “1 alana, 1 bedava” gibi seçenekler sunuyor.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co