Kazancı; “Ben halkımı çok seviyorum”

Kazancı; “Ben halkımı çok seviyorum”

CHP Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı Emre Kazancı ,22 Mart Pazar günü yapılacak ön seçim öncesinde Karmen Pastanesi’nde basın mensupları ile bir araya geldi.

emre1

Kahramanmaraş halkı tarafından ve CHP tabanı  tarafından çok sevilen ve ilk sırada olması halinde CHP’ye büyük katkı yapacağı söylenen  “Özü sözü bir Halkın biri, Maraş’ ın kazancı, Emre Kazancı” sloganı  ile aday adaylığını açıklayan Emre Kazancı, yapılacak olan ön seçim öncesi Kahramanmaraş’ta görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

Kazancı yaptığı basın toplantısında; “Ben CHP ve parti üyelerim ve halkımı çok seviyorum. Bu yüzden onlarda beni çok seviyor. Bana teveccüh gösteriyorlar hepsine çok teşekkür ediyorum” dedi.

emre2

Sıralamaya gelmesi halinde Kahramanmaraş’a hizmet etmek için gece gündüz çalışacağını, Kahramanmaraş’ın hak ettiği hizmetleri almasını sağlamak için çalışacağını söyleyen Kazancı şunları belirtti; “ CHP,  55 ilde önseçim yapacak bunların 45’ i hakim huzurunda olacak. 10 tanesi ise CHP örgütleri huzurunda olacak. Bu 10 il içerisinde Kahramanmaraş’ta var.  22 Mart’ta Kahramanmaraş’ta önseçim olacak. Benim aday sıra numaram ise 15.  Bizim dışımızda ön seçim yapan parti yok.  Pazar günü CHP tabanı ön seçimde oyunu kullanacak ve kimi istediğine karar verecek. Ben siyasetin içinde büyüdüm. Biz davamıza inandığımız için yaptığımız çalışmalarla her zaman partimde oldum. Bugün de, memleketime milletvekili olarak katkıda bulunmak istiyorum. Hem siyasetin içinde büyümem hem de halkımızın içinde olmam nedeniyle, sorunları çok iyi biliyorum ve bu dillendirilen sorunlara vakıfım. Çözümü noktasında da projelerim var.  Halkımız ve tabanımız bana sizi çok seviyoruz, sizin birleştirici bir özelliğiniz var. Özü, sözü bir adaysınız ve tepeden inme değil halkın içinden birisiniz, işte bu yüzden sizi çok seviyoruz diyorlar. Tabi bu kadar insanın  beni sevmesi çok güzel. Ben  CHP ‘sini ve partililerimi ve halkımı çok seven biriyim. Sevgi karşılıklı oluyor. Bana büyük teveccüh gösteriyorlar. Hepsine çok teşekkür ederim. İlk sıralamada olmam sizlerin de söylediği gibi CHP’ ne büyük katkı yapacaktır” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co