Kazakistanlı öğrenciler

Kazakistanlı öğrenciler

Kazakistanlı Öğrencilerden Zirve’ye Yoğun İlgi
Zirve Üniversitesi her yıl olduğu gibi bu yıl da ülkenin ve dünyanın farklı bölgelerinde tanıtım etkinlikleri düzenlemeye devam ediyor. Uluslararasılaşan bir üniversite kimliğiyle dünyanın ve ülkemizin dört bir tarafından öğrencilere hitap eden Zirve Üniversitesi, Kazakistan’da tanıtım fuarına katıldı.
Kazakistanlı öğrencilerden yoğun ilgi gördüklerini belirten Zirve Üniversitesi Tanıtım ve Halkla İlişkiler Müdürü Suat Kılıç, “Kazakistanlı öğrenci arkadaşlarımız standımıza gelip Türkiye’de üniversite okumanın avantajları ile ilgili bilgi alıyor. Öğrenciler kariyer planları ile ilgili bilmediği şeyleri sorarak hayallerindeki bölüm hakkında yeterli bilgiye sahip oluyorlar.” diye konuştu.
Kariyer ve Üniversite Tanıtım Günleriyle ilgili öğrencilerin sorularını yanıtlayan, Kılıç,“Zirve Üniversitesi her yıl düzenli olarak eğitime ve tanıtıma önem veriyor bunu her yıl düzenliyoruz. Üniversite tercihlerinde öğrencilerin psikolojisini rahatlatmak onları bilinçlendirmek adına çalışmalar yapıyoruz. Kazakistanlı öğrenciler bizi çok sıcak karşıladı ve merak ettikleri soruların cevaplarını aldılar.” şeklinde konuştu.

tanıtım

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co