Kaynak, “Büyük Projelerimiz Hayata Geçiyor”

Kaynak,  “Büyük Projelerimiz Hayata Geçiyor”

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Veysi Kaynak: “Büyük Projelerimiz bir bir hayata geçiyor” dedi.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Ak parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Veysi Kaynak, Ak Parti Basın sorumlusu Mehmet Beşen ve Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Kahramanmaraş Gazetesi ve www.kahramanmarasgazetesi.com.tr haber merkezini ziyaret ederek, düşüncelerini dile getirdi.

11143090_650890365042011_6497764035947250870_n

Kahramanmaraş Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bekir Doğan, Gazeteci Niyazi Kara, Kahramanmaraş Gazetesi çalışanları ile bir süre sohbet eden Veysi Kaynak: “4 yıl süre ile Adalet Bakan Yardımcısı olarak: Türkiye’nin en büyük cezaevini Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesine kuruyoruz, Burada 5500 tutuklu ve hükümlü olacak, bir bu kadar yarı açık tarım yapan cezaevi olacak. Cezaevi, Kayseri yolu üzerindeki Eğitim Merkezini çok farklı konuma getiriyor, burası Türkiye’deki 5 eğitim merkezinden birisi olup, Cezaevi güvenliğini de bundan sonra Jandarma değil Adalet Bakanlığı kendi sağlayacağı için burada güvenlik personeli eğitimleri de yapılan büyük bir merkez haline getireceğiz.

SONY DSC

Hava Alanı Genişliyor

Ak Parti Kahramanmaraş milletvekili adayı Veysi Kaynak: “Belediye başkan yardımcısı, Belediye Başkanı, Ak Parti İl başkanı, Kahramanmaraş Milletvekili ve son olarak da 4 yıldan beri Adalet Bakan Yardımcısı olarak Kahramanmaraş’a en güzel hizmeti sunmaya çalıştığını ifade eden Veysi Kaynak: “Kahramanmaraş hava alanına artık gece gündüz, yağmurlu, karlı, sisli havalarda dahi uçak inip kalka biliyor. Bunun için Kahramanmaraş İstanbul uçuşları Sabah ve gece günde 2 defa karşılıklı olarak yapılmakta, Sabiha Gökçen’e uçuş devam etmekte ve Ankara günlük olması için çalışıyoruz.

SONY DSC

Acil kotu ile İstimlak yapılması için 4 Nisan’da para geldi, yeni apron binası, petrolün kaldırılması, Gaziantep yolunun yer altına alınması gibi işlemler yapılacak. Kahramanmaraş hava alanı çok daha iyi konuma geldiğinde Yurt içi: İzmir- Antalya seferleri, Kıbrıs, AB uçuşları başlayacaktır.

Karadeniz- Akdeniz yolu

Kahramanmaraş Gazetesinin sorularını cevaplandıran Veysi Kaynak: “Akdeniz- Karadeniz yolu, Kahramanmaraş Göksun arasındaki tünellerin bitmesi ile resmen açılmış olacaktır. Göksun- Elbistan arası duble yol olarak bu yıl bitirilecek, Andırın’a yeni bir adliye binası yapacağız, Türkoğlu Lojistik köy, Türkoğlu Cezaevi, Eğitim Merkezi ile Kahramanmaraş çok daha güzel konuma gelecektir.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bugün arıtma tesisinin ihalesini yapıyor, böylece Baraj göllerimiz kirlenmeyecek. Göksun, Afşin, Elbistan, Ekinözü, Nurhak içinde arıtma tesisleri ihale aşamasına geldi. Çevreyi ve doğayı koruyacağız, gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmak zorundayız” dedi.

SONY DSC

ANNEM DUA EDİYOR

Kahramanmaraş’a hiç gelmiyorsunuz şikâyetleri üzerine Veysi Kaynak: “Milletvekilliği Adalet Bakan Yardımcılığı görevimiz sebebi ile Kahramanmaraş’ı ihmal ettik, Annem vekil olmam için dua ediyor: ancak ayda bir defa gelmem şartı ile dualarını alıyorum. Hava alanı ve uçak seferleri gayet iyi inşallah bundan böyle hep burada olacağım” diye konuştu.

SONY DSC

Kahramanmaraş’tan tam destek

Ak Partide küsme olmaz: Yıldırım Ramazanoğlu, Sıtkı Güvenç, Mehmet Sağlam, Nevzat Pakdil ağabey burada bizim vekil olmamız için çalışıyorlar diyen Kaynak: “Bakın 92 milletvekili aday adayı arkadaşımızla önceki gün akşam bir yemek yedik, birkaç mazereti olan haricinde büyük bölümü katıldı, Ak partili aile olmak böyle bir şey, biz hep beraber neferiz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co