KASKİ’den Büyükkızılcık’a içme suyu hattı

KASKİ’den Büyükkızılcık’a içme suyu hattı

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Göksun ilçesi Büyükkızılcık Mahallesinde 50 Kilometrelik içme suyu altyapısı yapıyor.

Kahramanmaraş’ın Büyükşehir Belediyesi olması ile birlikte “Alt Yapıda Sorunsuz Bir Kahramanmaraş” hedefi doğrultusunda Kahramanmaraş il genelinde birçok farklı noktada içme suyu ve kanalizasyon alt yapı çalışmalarına devam eden KASKİ, Göksun ilçesi Büyükkızılcık Mahallesinde de 50 kilometre içme suyu hattı yapıyor.

Çalışmalar kapsamında mahallede 50 kilometrelik içme suyu şebekesinin yanı sıra bir adet deponun bakım onarımı da yapılacak. On kilometrelik kısmı tamamlanan çalışmaların bitmesi ile birlikte mahallede ve bağlı obalarda önceki yıllarda yaşanan içme suyu sorunun tamamen ortadan kalkması hedefleniyor.

Muhtar KOCABAŞ; “Allah Fatih Erkoç’tan Razı Olsun”

Göksun ilçesi Büyükkızılcık Mahalle Muhtarı Hüseyin Kocabaş yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Mahallemizin içme suyu şebekesi uzun yıllar önce yapılmıştı, KASKİ Genel Müdürlüğüne ne zaman başvursak ilgilerini alakalarını eksik etmiyorlar. Daha önce mahallemize iki adet içme suyu kuyu açtılar. Taleplerimiz doğrultusunda gerekli içme suyu ve kanalizasyon çalışmalarını yaptılar. Şimdi ise mahallemizin içme suyu alt yapısını tamamen değiştiriyorlar. Çalışmalar için başta Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç olmak üzere KASKİ Genel Müdürü Mustafa Uzunlar’a ve tüm KASKİ çalışanlarına teşekkür ediyorum, Allah Büyükşehir Belediye Başkanımızdan Razı Olsun” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co