KASKİ çalışmalara başladı

KASKİ çalışmalara başladı

Kısa adı KASKİ olan Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Kurulu Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Meclis salonunda geçtiğimiz gün olağanüstü toplandı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç başkanlığında toplanan KASKİ yönetimi önemli kararlar aldı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda olağanüstü toplanan KASKİ genel kurulunda gündeminde bulunan maddeler görüşüldü.

Gündemin birinci maddesinde açılış yoklama ve eski tutanak özetinin okunarak oylaması yapıldı.

Gündemin ikinci maddesinde Afşin İçme Suyu Projesinin borçlanarak yaptırılması için Yönetim Kuruluna yetki verilmesi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin üçüncü maddesinde Çağlayancerit Atıksı Arıtma Tesisinin borçlanarak yaptırılması için Yönetim Kuruluna yetki verilmesi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin dördüncü maddesinde Elbistan Söğütlü Kanalizasyon bağlantı hattının ek kredi kullanarak yapılması için Yönetim Kuruluna yetki verilmesi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin beşinci maddesinde Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına bütçe aktarılması oybirliği ile kabul edildi.

kaski (2)

Gündemin altıncı maddesinde Türkoğlu Atıksu Arıtma Tesisine kredi talebinde bulunması için Yönetim Kuruluna yetki verilmesi oybirliği ile kabul edildi.

Gündem dışı gelen yedinci maddede Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı kurulması teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Olağanüstü Genel Kurulun ardından KASKİ Genel Müdürü Mustafa Uzunlar, KASKİ teşkilat yapısı ve çalışmalarına ilişkin bir sunum yaparak genel kurulu bilgilendirdi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co