KASİAD’a Vergi ziyareti

KASİAD’a Vergi ziyareti

KAHRAMANMARAŞ- Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Kaya, Kahramanmaraş Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Ali Arpasatan ve yönetimine iadeyi ziyarette bulundu.

İş dünyası ve ekonominin konuşulduğu ziyaret toplantısında, hoş sohbet oldu..

Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanı İbrahim Kaya : Sivil Toplum kuruluşları ile daima işbirliği içerisinde olmalıyız diyen kaya, “işbirliğimizin sonucu hem devletimiz hem de mükelleflerimiz fayda göreceklerdir. Vergi dairesi ile ilgili her türlü sorunlarınızın çözümlenmesi için elimizden gelen gayreti sarf edeciğimiz den emin olabilirsiniz. Amacımız vatandaşın işlerinin aksamadan yürümesini sağlarken kurumumuz ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızdan memnuniyet duyarız.” dedi.

KASİAD Başkanı Ali Arpasatan:  ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek “Kahramanmaraş Sanayici ve İşadamları Derneği(KASİAD) olarak büyük yatırımlarla kurulmuş olan, üye firmalarımızın temel amacı elbette ki gelir elde etmektir. Bundan daha önemlisi ise yaratmış olduğumuz istihdam ile hem vatandaşlarımıza hem de vergi ödemek sureti ile devletimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Vergi ekonomik kalkınmanın temel taşı olduğu kadar egemenliğimizin de ana unsurlarından biridir.” dedi.

Ziyaret esnasında Yönetim kurulu üyelerimiz Erol BÜYÜKDERELİ, Burak ARIKAN, Ahmet Serkan TANRIVERDİ, Uğur TOKA ve Genel Sekreterimiz Ahmet GÖRGÜLÜ hazır bulundular.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co