Kasap : “Kız Anadolu Lisesi Açıyoruz”

Kasap : “Kız Anadolu Lisesi Açıyoruz”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Erkoç’a Ziyaret…

Kasap : “Kız Anadolu Lisesi Açıyoruz”

KAHRAMANMARAŞ- Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç makamında ziyaret eden ,” Simya Eğitim Kurumları Genel Müdürü Mahammet Kasap , 2017/18 eğitim öğretim yılında Kız Anadolu Lisesi açacaklarını söyledi.

Dinamik ve donanımlı eğitimci kadrosu ile istikrarlı adımlarla yol almaya devam eden Simya Eğitim Kurumları Genel Müdürü Mahammet Kasap ve yardımcıları dün Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı  Mehmet Fatih Erkoç’u ziyaret etti.

Yapılan ziyarette Simya Eğitim Kurumları Genel Müdürü Muhammet Kasap, Eğitim Kurumlarının 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı içerisinde gerçekleşen ve devam edecek olan projelere ilişkin bilgi paylaşımında bulundu.  2017-2018 Eğitim Öğretim yılında da yapılması planlanan özel projelerden bahsederken 2017-2018 eğitim-öğretim yılında Kız Ortaokulu ve Kız Anadolu Lisesinin açılacağının da müjdesini veren Genel Müdür Muhammet Kasap; “Simya Eğitim Kurumlarımızın temel amacı; özgür ve çok yönlü düşünebilen, sosyal yönü güçlü, ruhen ve bedenen sağlıklı, girişimci, ileri görüş sahibi, sosyal kültürü özümsemiş bireyler yetiştirmektir. Bizler her zaman daha iyiyi, daha güzeli sunabilmek için arkadaşlarımızla gece gündüz demeden özveriye çalışıyoruz ve sizlerden aldığımız desteklerle de büyük bir şevkle çalışmaya da devam edeceğiz.” İfadesini kullandı.

simyabuyuk

Aldığı bu haber ile mutlu olduklarını belirten Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Fatih Erkoç “ İnsan geçmişte yaşamış ve öğrenmiş olduklarının ürünüdür. Eğitim insana belirli konularda bilgi sağlar, değer sistemlerini ve inançlarını etkiler ve her açıdan hayata bakışını belirler. Belki bütün bunlardan daha da önemlisi eğitim, kişinin mesleğini ve toplumdaki statüsünü, kendi ailesine sağlayacağı imkân ve itibarı belirler. Biz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman bu bilinçle hareket ederek eğitime destek verdik ve vermeye de devam edeceğiz.” Dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanımız  Erkoç’u ziyaretlerinden duydukları mutluluğu ifade eden Simya Eğitim Kurumları Genel Müdürü Kasap, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Erkoç’a eğitime verdikleri önem ve desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz.” Diyerek sözlerine son verdi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co