Karoff’dan down sendromlulara jest

Karoff’dan down sendromlulara jest

Kısa adı Karof olan Kahramanlar Offroad Kulübü 21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü dolayıısyla, Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile bir etkinlik düzenledi.

Büyükşehir Belediyesi engelliler Şube Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen etkinlikte Karoff’cular Demokrasi Meydanı ve Atatürk Meydanı’nda toplanarak down sendromlu çocuklara araçlarını tanıttılar.

karoff (3)

Birbirinden şahane araçları inceleme fırsatı bulan çocuklar daha sonra araçlara binerek şehir turu yaptılar.

Kahramanlar Offroad Kulübü Başkanı Ömer Kundakçı konu ile ilgili yaptığı açıklamada: “21 mart Dünya Down Sendromlular günü dolayısıyla Büyükşehir Belediyemizin yaptığı etkinliğe biz de bir katkıda bulunmak istedik. Bu kardeşlerimiz hem araçlarımızı yakından görme ve inceleme fırsatı buldular hem de gezerek şehir turu yaptılar. Çok ta memnun oldular. Onların yüzlerini bir nebzede olsa tebessüm ettirdiğimiz için mutluyuz” diye konuştu.

Engelliler Şube Müdürü Fatih Mehmet Akşam ise bu duyarlılıklarından dolayı Karoff üyelerine teşekkür ederek: “Karoff’cu arkadaşlarımız 20 araçla iştirak ederek çocuklara bir jest yaptılar. Bundan dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

karoff (9)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co