Karamanlı kavşağında ilk tabyeler kondu !

Karamanlı kavşağında ilk tabyeler kondu !

Karamanlı kavşağında ilk tabyeler kondu !

 

KAHRAMANMARAŞ/ Kurban Bayramı öncesi araç trafiğine açmak için gece gündüz 24 saat esasına göre çalışmanın devam ettiği Kahramanlı kavşağında ilk tabyeler yerine konması ile işin büyük bölümü bitmiş oldu.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Karamanlı Kavşağı’nda çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, Tekke-Karamanlı arasında geçişlerin sağlanacağı kirişlerin dizilmesi tamamlandı.

karamanlı 1 (4)

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Karamanlı Kavşağı’nda yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek bilgiler aldı.

İnceleme sonrası kısa bir açıklama yapan Başkan Erkoç: “Karamanlı Kavşağı’nda çalışmaları yerinde inceledik. Çalışmalarımız çok hızlı bir şekilde devam etmekte. Karamanlı Kavşağı Kahramanmaraş’ımızın trafiği açısından çok önemli. Yıllardan beri de vatandaşlarımızdan çok büyük talep vardı bu konuda. Biz de ulaşımcılarla gerekli görüşmeleri yaptık ve bu çalışmayı başlattık. Hamd olsun çalışmaların sonuna doğru geldik. İnşaallah bayramdan önce burayı trafiğe açmayı planlıyoruz. Kahramanmaraş’ımızın trafiği açısından böylesine önemli bir sorunu da gidermiş olacağız” diye konuştu.

karamanlı 1 (3)

üst betonu, yolun asfaltının yapılması ile Kurban Bayramı öncesinde halkın hizmetine açılacak olan Karamanlı kavşağı alt geçit ve üst geçit projesi şehir içi trafiğe kız katacak ancak bazı caddelerde şehir içi hızın 90 km. olması gerekiyor..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co