Karaküçük “ Ramazan ayının hayırlar getirmesini diliyorum,”

Karaküçük  “ Ramazan ayının hayırlar getirmesini diliyorum,”

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Karaküçük :

Karaküçük  “ Ramazan ayının hayırlar getirmesini diliyorum,”

KAHRAMANMARAŞ/ Kısa adı  KMTSO olan Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Karaküçük , Ramazan ayı münasebetiyle yaptığı açıklamada: “ Ramazan ayı hayırlar getirmesini ülke ekonomisinin daha iyiye gitmesini diliyorum,” dedi.

Ramazan ayının tüm güzelliğiyle geldiğini vurguladığı KMTSO Başkanı Kemal Karaküçük “Sanayici ve iş adamının  hemşehrilerimizin, gelişiyle memnun gidişiyle mahzun eden Ramazanı Şerifini tebrik ederim” dedi.

KMTSO Başkanı Karaküçük  : ‘‘İnsanların gönülden idrak ettiği takdirde inşallah, sonsuz bir manevi doyuma ulaşması muhtemel olan, en nadide günlerin yaşanacağı, kalplerin ve gönüllerin temizlenip arınacağı, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayına kavuşmuş olmanın heyecanını yaşıyoruz.  Ramazan ayı orucu, Kadir gecesi, teravihi, Kur’anı, ibadeti ve bayramı ile insanlığa ilahi rahmetin enginliğini hatırlatır. Bu ayda insanlar tuttukları oruçlarla hem bedenlerinin şükrünü yapmış hem de aç ve yoksulların halini daha iyi anlamış olurlar, diye konuştu.

Kahramanmaraş Gazetesine açıklama yapan Başkan Karaküçük:  Sanayici ve iş adamı  olarak milletçe sevginin, paylaşmanın, dayanışmanın en üst noktaya çıktığı bu kutlu zaman dilimini iyi değerlendirerek yardıma muhtaç vatandaşlarımızı gözetmeye, onlara sahip çıkmaya devam edeceğiz. Ramazan ayının barış, kardeşlik ve bereket iklimini tüm benliğimizle idrak edip yaşanması için gayret göstereceğiz.

Bu duygular içinde bütün hemşehrilerimizin ve İslam âleminin mübarek Ramazan ayını kutluyor, ramazan coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, hem milletimiz hem İslam âlemi hem de insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını diliyorum.”dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co