Karaaslan; “Rektör yardımcılarımız görevlerinden ayrılmıştır”

Karaaslan; “Rektör yardımcılarımız görevlerinden ayrılmıştır”

KSÜ Rektörlüğü tarafından yerel basına geçilen kamuoyu duyurusunda rektör yardımcılarının görevlerinden ayrıldıkları bildirildi.

Yapılan duyuruda şöyle denildi;

KSÜ’DEN KAMUOYUNA DUYURU

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörlüğü tarafından bir duyuru yayınlanarak Rektör Yardımcılarının görevlerinden ayrıldıkları bildirildi. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Fatih Karaaslan tarafından kaleme alınan ve Rektörlük Basın ve Halkla İlişkiler bürosu tarafından yayınlanan bildiri aynen şöyle.

KAMUOYUNA DUYURULUR:

Rektör Yardımcısı mesai arkadaşlarım görevlerinden ayrılmış bulunmaktadır. Kendilerine bu güne kadar yapmış oldukları çalışmalar dolayısıyla teşekkür ederim. Atandığımız günden bu yana uyguladığımız, herkesi kuşatan, her hakkı teslim eden yönetim anlayışımızla üniversitemiz, özellikle öğretim üyelerimiz, çok büyük ölçüde huzur içinde bulunmaktadır. Amacımız bundan sonrada böyle devam etmesidir. Saygılarımla kamuoyuna duyurulur.”

 

Prof.Dr.Mehmet Fatih Karaaslan

Rektör

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co