Karaaslan, “14 Mart Tıp Bayramı” nedeniyle mesaj yayımladı.

Anasayfa Sağlık 13 Nisan 2014
Karaaslan, “14 Mart Tıp Bayramı” nedeniyle mesaj yayımladı.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Fatih Karaaslan, “14 Mart Tıp Bayramı” nedeniyle mesaj yayımladı.

REKTÖR KARAASLAN’IN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI.

KSÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Fatih Karaaslan ‘14 Mart Tıp Bayramı’ nedeniyle yayınlamış olduğu mesajda;  “Günümüzde ülkelerin gelişmişlik düzeyinin en temel göstergelerinden biri de sağlık hizmetlerinde geldikleri noktadır. Hiç birimizin vazgeçemeyeceği sağlıklı bir hayatta en etkin rolü oynayan doktorlarımız ve diğer sağlık çalışanları, görevlerini yaparlarken karşılaştıkları zorluklara göğüs gererek, bu saygın ve onurlu mesleği büyük bir özveriyle yürütmektedirler. Tıp mesleği insanı yaşatmayı, acısını azaltmayı ve daha nitelikli bir yaşamı insanlığa sunmayı amaç edinmiş, kutsal, saygın, onurlu ve aynı zamanda büyük özveri gerektiren bir uğraştır. Hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın, özveri ve inançla, meslek onuruna yakışır bir şekilde, hizmet üretmeye devam edeceklerine inancımız sonsuzdur. Ülkemizde sağlıklı toplum olabilme ve vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden tam manası ile yararlanabilmeleri adına var gücü ile çalışan başta üniversitemizin Tıp Fakültesi mensupları ve hastane çalışanlarımız olmak üzere mensubu olmaktan gurur duyduğum Tıp camiasının 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co