Kar Yapı da Kavurmalı Aşure

Kar Yapı da Kavurmalı Aşure

KAHRAMANMARAŞ/ Gaziantep yolu üzerinde Çanakkale Seramik Bayii olarak Kahramanmaraş’a hizmet veren Kar Yapı, Mübarek Muharrem ayı sebebi ile müşterilerini kavurma dürümü ve Aşure sofrasında bir araya getirdi.

Ünlü Metin usta tarafından hazırlanan Saç kavurma ve üzerine aşure ile müşterilerine ve dostlarına bir ziyafet çeken: Yapı malzemeleri sektörünün marka kuruluşu Kar Yapı, yönetim kurulu başkanı Durmuş Karcıoğlu, yenilsin, yenilenin Allah bereketini verir diyerek cömertliğini gösterdi.

Muharrem ayında her yıl geleneksel olarak aşure yapan, kurulduğu 2001 yılında bu yana usta ve seramik çalışanlarına zaman zaman saç kavurma ikram eden Karcıoğlu, Muharrem ayı sebebi ile bu defa aşure ve kavurmayı bir arada sundu.

kar-yapi-15

Kahramanmaraş ve kurulduğu günden bu yana bölgemizin sektöründe lider kuruluşu olmayı başarmış olan Kar Yapı ve inşaat sektörü içinde her zaman farklılığını gösteriyor.

Durmuş Karcıoğlu; Müşteri Memnuniyetini adeta bir yaşam felsefesi olarak yorumlarken hızlı ve çözüm odaklı hizmet bilinci bugün Kar Yapı çalışanlarının, dostlarımız, seramik ve fayans ustaları, müşterilerimizle birlikteyiz, mutluyum” dedi.

SONY DSC

Metin Usta dan Saç Kavurma, üzerine aşure harika oldu diyen Çanakkale seramik dostları: Çanakkale Seramik, Kalekim, Kalebodur, Kale Colour, Mavi Kale, Kale Terasit, ROCA Kale, Kaledekor, Teka, Damla, Vario Dor, Vario Clic gibi sektöründe üstün markaların ürünlerini sizlere 500 m²’si kapalı showroom olmak üzere toplam 2000 m²’lik mağazada yeni ürünleri inceleme imkanı da buldular.

Aşure için gelenlere Kavurma dürümü sürprizi ile aşuresini ikram eden Kar Yapı farkını hemen görme imkanı oldu.

Davete gelenler Kar Yapı yönetim kurulu başkanı Durmuş Karcıoğlu’na teşekkür ederek güzel bir gün geçirdiler.

kar-yapi-4

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co