Kaplan; “Polis Teşkilatının her zaman yanındayız”      

Kaplan; “Polis Teşkilatının her zaman yanındayız”      

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları İl Başkanı Mesut Kaplan, ‘’Polis Haftası’’ dolasıyla bir mesaj yayımladı.

Kahramanmaraş Ülkü Ocakları İl Başkanı Mesut Kaplan, Polis Teşkilatının Kuruluş Yıl Dönümü nedeniyle  yayımladığı mesajda Devletin bölünmez bütünlüğü için polis teşkilatlarının her şartta yanlarında olduklarının altını çizdi.

Kaplan konuşmasını şöyle sürdürdü; “10 Nisan Polis Günü”, necip milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olarak gördüğü Türk Polisine minnettarlığımızın bir ifadesi olarak armağan ettiği bir şükran günüdür. Bu anlamlı günde, yurdumuzun dört bir yanında görev yapan Emniyet Teşkilatımızın her kademesindeki güzide mensuplarını takdirle selamlıyorum. Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bu güne; Devletimizin bekası, birlik ve beraberliğimizin muhafazası, milletimizin huzur ve güven içerisinde yaşaması için fedakarca hizmet veren Emniyet Teşkilatımızın 171’inci kuruluş yıldönümünde, Türk Polisinin haklı gurur ve heyecanını paylaşmaktan fazlasıyla bahtiyarım. Tarihi şan ve şerefle, başarıyla dolu Emniyet Teşkilatımızın, çağın gereklerine uygun bir şekilde kendini sürekli yenileyen, hukukun üstünlüğüne ve insan haklarına saygıyı her koşul altında gözeten bir anlayışla, görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğine yürekten inanıyorum. Kahramanmaraş’ımızın bir huzur şehri olması için büyük bir özveriyle ve hizmet aşkıyla çalışan bütün polislerimize şükranlarımı sunuyor, Emniyet Teşkilatımızın tüm mensuplarına üstün başarılar temenni ediyorum. Biz de Ülkü Ocakları olarak, Devletimizin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehditlere karşı mücadele etmeyi kendisine görev edinen Türk Polis Teşkilatı’nın bu kutlu vazifesinde yürekten dualarımızla birlikte her zaman ve her şartta yanlarında olduğumuzu beyan ediyorum. Türk Polis Teşkilatı’nın, Polis Haftası’nı ve “10 Nisan Polis Günü”nü en kalbi duygularımla kutluyor, bu anlamlı günde; vatan ve görev uğrunda hayatlarını veren aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimizi minnetle yad ediyor, görev başında bulunan polislerimize sağlık, huzur ve esenlikler diliyorum’’ dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co