Kanuni Mahallesine iki başkan birden el attı

Kanuni Mahallesine iki başkan birden el attı

DULKADİROĞLU- Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu İlçesi Kanuni Mahallesindeki sorunları çözmek için önceki gün Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve ilçe  Belediye Başkanı Necati Okay, vatandaşlarla bir araya geldiler..

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile birlikte Kanuni mahallesini ziyaret eden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, mahalle halkıyla yaptığı sohbetinde Kanuni mahallesinin bir çok sorunun giderildiğini anlattı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç vatandaşlarla yaptığı sohbet toplantısında: “ Dulkadiroğlu ilçe belediye başkanımız ve büyükşehir olarak bizler sizlerin her zaman yanınızdayız mahallemizin ve Dulkadiroğlu ilçemizin tüm sorunlarını el ele vererek çözeceğiz,” diyerek vatandaşları dinledi.

Mahalle sakinlerine hitap eden Başkan Okay : Özellikle asfalt konusunda mahalleye çok büyük bir yatırım gerçekleştirildiğini söyleyen Başkan Okay, mahalle halkının doğal gaz talebinin de takipçisi olacaklarını sözünü verdi.
Başkan Okay, Dulkadiroğlu ilçesinin en önemli mahalleleri arasında yer alan Kanuni mahallesine spor tesisi kazandırmak için çalışma başlatacakları müjdesini verdi. Ayrıca yine mahalleye İmam Hatip okulu kazandırmak için de çaba harcadıklarını vurguladı.

Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Necati Okay, mahalle sakinleriyle yaptığı sohbetinde şunları söyledi: “Bölgemizin her yerine aynı hizmeti kazandırmak için yoğun bir mesai harcıyoruz. Bu kapsamda Kanuni mahallemizin de bir çok eksiğini giderdik. Mahallemizin en önemli sorunlarından olan asfalt ve kilit parke konusunda çok büyük hizmetlere imza attık. Bunun dışında mahallemizin yeşil alanlarını iyileştirerek yeni yeşil alanları için yer arayışlarımız devam ediyor. Ayrıca mahallemize spor alanları kompleksi yapmak için de bir çalışmamız var. Bunun dışında mahallemizin talepleri doğrultusunda doğal gaz, taziye ve yaşlılar evi taleplerinin de takipçisi olacağız.”
Başkan Okay, konuşmasının ardından vatandaşlarla tek tek görüşerek dertlerini dinledi.  Dile getirilen sorunlarla çözümü konusunda gerekli hassasiyeti göstereceklerini belirten Başkan Okay, mahalle sakinlerine kendilerine gösterilen ilgiden dolayı da ayrıca teşekkür etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co