Kahveci ve Kırkgeçit ailesinin mutlu günü

Kahveci ve Kırkgeçit ailesinin mutlu günü

Kahramanmaraş Baro Eski Başkanı İsmail Kahveci’nin kızı Nesibe ile Erdal Kırkgeçit’in oğlu Abdurrahim Kırkgeçit önceki gün akşam Ramada otel de görkemli düğün ile dünya evine girdi.

İsmail- Hacer Kahveci, Erdal- Döndü Kırkgeçit çiftti Ramada otel kapısında gelen misafirlerini karşılayarak salona aldılar.

Nesibe ve Abdurrahim Kırkgeçit çiftinin salona girmesi ile başlayan düğün daha sonra Onikişubat Belediye başkanı Hanefi Mahçiçek’in salona gelmesi ile nikah törenine geçildi.

Kahramanmaraş Onikişubat ilçe belediye başkanı Hanefi Mahçiçek, Nikah Şahitleri, Baro Başkanı Vahit Bağcı, Onikişubat Belediye Başkanı Ali Ünsal, Fırat Görgel, Kemal Çay’ın da  şahitliğinde nikah kıyıldı.

Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek: “Bu evliliğe evet diyerek yeni bir ailemiz daha oldu, önemli olan aile, çocuklarımıza sahip çıkacağız aile bağını güçlendireceğiz, Türkiye de bugün ailenin önemi bir kat daha artarak kendini gösteriyor.

SONY DSC

Yeni evli gençlerimizden, pırıl pırıl en az 5 çocuk istiyorum diyen başkan Mahçiçek: “Bir birimizi seveceğiz, bir birimize güveneceğiz, ailenin önemine vurgu yapacağız, ailelerimizi birlik içinde koruyacağız, yeni akrabalarımızla birlik ve beraberlik içinde olacağız, bugün her zaman kinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var.

Bugün Diyarbakır ve Çukurcadan gelen acı haber yüreklerimizi yaktı. Ama hayat devam ediyor, bu bağlamda, yeni evli çiftlerimize mutluluk diyorum” dedi.

Düğünümüze katılanlar: Kahramanmaraş Milletvekili İlter Çitil, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye başkanı Necati Okay, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Ak Parti Milletvekili adayı adayı Metin Doğan, İdris Tezcan, MÜSİAD Başkanı Atıf Şirikci, Ak Parti Onikişubat ilçe başkanı Ahmet Özdemir, Dulkadiroğlu ilçe başkanı Ömer Bilal Oruç Debgici, Kahveci ve Kırkgeçit ailesi yakınları düğün töreninde yerini altı.

İsmail Kahveci’in güzel kızı Nesibe ile Erdal Kırkgeçit’in oğlu Abdurrahim Kırgeçit düğün töreni sebebi ile dostlar bir araya geldi.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co