KAHRAMANMARAŞ’TAN  BAKAN  KİM OLUR ?

KAHRAMANMARAŞ’TAN  BAKAN  KİM OLUR ?

Ülkemiz 7 Haziran seçimleri sonucunda  bir hükümet kuramadı.  Şimdi 1 Kasımda bir seçim daha yapacağız.  Tek başına iktidar olması muhtemel parti AK Parti gözüküyor. Seçim anketlerine göre çok az farkla da olsa AK parti tek başına iktidarı yakalayacak gibi .

Mitinglerde  aşırı sözler sarf eden muhalefet liderlerinin hallerinden de anlaşılacağı üzere AK Parti yalnız başına iktidar olacak sanki. Belki çok fark gözükmese de araştırma şirketlerinin tahminleri bunu gösteriyor.

Bu safer Kahramanmaraşlılar AK partiden bir bakan bekliyor.  Seçim çalışmalarını takip ediyoruz.  Ak parti içindeki adaylar çok yüksek tempo ile çalışıyorlar.

Ama içlerinde  Eski Vali ve Urfa Büyükşehir Belediye başkanı Celaleddin Güvenç  dikkat çekici bir performans gösteriyor.

Halkın arasında  tecrübeli ve sempatik duruşu taktirle karşılanıyor. Mütebessim  duruşu,seçmenine dokunuşu ,sıcak ortam oluşturması vatandaşı memnun ediyor.

Görüştüğümüz Kahramanmaraşlılar ,Celalettin Güvenç ‘e bakan gözü ile bakıyor.  Valilikten Urfa  Büyükşehir Belediye Başkanlığı  kazanan   önemli bir  bürokrat. Örneği az bürokratımız. Kahramanmaraş için önemli kazanım . Önemli deneyimlere de sahip olmuş bir kişilik. Bu sefer bakan  görmek istiyoruz diyor Maraşlı .  Celalettin Güvenç’in Bakan olması içinde önemli işaretleri görüyoruz. İşallah bu sefer bir bakanımız olsun. İlimizde seçilen tüm  milletvekilleri elbette  bakan koltuğunu doldurur. Bundan dolayı şüphemiz yok.

Celaleddin Güvenç Maraşlının gözünde  bir bakan  gibi. Hayırlısı olsun. Seçimler ülkemize,milletimize  ve şehrimize hayırlı olsun.

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co