Kahramanmaraş’ta yılın düğünü

Kahramanmaraş’ta yılın düğünü

Kahramanmaraş’ta yılın düğünü

Başbakan Yardımcısı Kaynak Kayınbaba oldu.

 

KAHRAMANMARAŞ,  – Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak oğlu Yusuf Kaynak için ilk düğünü Kahramanmaraş’ta yaparak yılın düğününe imza attı.

Çiçeği burnun da kayın baba ve kaynana adayları: Nursen ve Necati Uğur Öztürk, Şule ve Veysi Kaynak çiftti KAFUM Fuar merkezi kapısında durarak 2500 davetli ile tek tek el sıkışarak salona aldılar.

Gelin ve damadın salona girmesi ile Velime yemeğine geçildi, Kur’an-ı Kerim okundu, dua edildi. İlahiler eşliğinde velime yemeği yendi.

kaynakdüğün1

Düğünün ikincisi Ankara da yapılacağı için: Sadece Kahramanmaraş’ta yaşayanların katıldığı düğünde iş dünyası ve siyasiler bir araya geldi.

Düğünde MHP ve CHP’liler Ak Partililer, Kahramanmaraş siyasetinin eskileri yenileri bir araya gelerek hoş bir sohbet ortamı buldu.

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak’ eşi Şule Kaynak, oğlu Yusuf Kaynak, Necati ve Nursen Öztürk’ün kızı Bilge Öztürk ile düzenlenen törenle evlendi.

Salonunda bir gelin gibi süslendiği dikkatlerden kaçmadı.

Sıkı güvenlik tedbirleri alınmıştı.

kaynakdüğün2

Kahramanmaraş Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen düğün törenine; Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Adıyaman Valisi Abdullah Erin, TBP Başkanı Nevzat Pakdil Milli eğitim eski bakanı Mehmet sağlam, Ak Parti milletvekilleri, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin , Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, ilçe Belediye başkanları, sanayici ve iş adamları ile 2500 davetli katıldı.

Kahramanmaraş’ta yılın düğünü ilan edilen düğünde Başbakan Yardımcısı Kaynak ile eşi Şule Kaynak ve dünürleri Necati Uğur Öztürk ile Nursen Öztürk, davetlileri kapıda karşıladı. Gelin ve damadın salona girmesiyle başlayan düğün töreninde Kur’an-ı Kerim okunup dualar edildi. Veysi Kaynak düğüne katılanlara teşekkür ederken, çiftin nikah töreninin 9 Mayıs’ta Ankara’da yapılacağı belirtildi.

kaynakdüğün3

Ankara düğününe Devletin Zirvesi Katılacak

Kahramanmaraş’taki düğünden sonra Ankara da 9 Mayıs da yapılacak olan düğüne devletin zirvesinin katılacağı ve özel davetlilerin düğüne gire bileceği bildirildi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co