Kahramanmaraş’ta Bakan Sevinci

Kahramanmaraş’ta Bakan Sevinci

Kahramanmaraş’ta Bakan Sevinci

KAHRAMANMARAŞ/ Başbakan Ahmet Davutoğlu 64. Hükümet kabinesinin açıklamasının hemen akabinde Mahalle muhtarları, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanları Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine koşarak, Başkan Fatih Mehmet Erkoç’a seviçlerinin bildirdiler..

Vatandaşlarında büyükşehir belediyemsine sevinçlerinin paylaşmak üzere gelmesi üzerine belediye önüne çıkan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç: “ Allah hamd olsun, Kahramanmaraş’a bakanlık verildi.

Ak parti Gurup Başkan Vekili Mahir Ünal, Kültür ve Turizm Bakanı oldu, Hemşerimiz Denizli Milletvekili Dr. Sema Ramazanoğlu da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı oldu böylece Kahramanmaraş’ın iki bakanı oldu Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na teşekkür ediyorum,” dedi.

BAKANLARI KARŞILAMAYA HAZIRLANIYOR

13 yıllık Ak Parti ikitidarı süresince bakanlık özlemi çeken Kahramanmaraş sonunda bir değil iki bakanlık alması ile sivil toplum kuruluşu başkanları , muhtarlar ve halkımız Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine koşarak, Bakanlarımızı karşılamada bize ne görev düşüyor diyerek sevincini dile getirdiler..

Ak Parti İktidara gelirse Dana kurban keseceğim, Bakanlık verilerse bakanımız geldiğinde dana keseceğim diyen bir çok vatandaş ise bakanlarımızın Kahramanmaraş’a gelmesini beklemeye başladı..

Belediye Önünde Dondurma ve Tatlı İkramı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine yüzlerce – binlerce vatandaş gelmesi üzerine tebrikleri kabul etmek için belediye binası önüne inen Kahramanmaraş Büyükşehir belediye başkanı Fatih Mehmet Erkoç, burada tebrik ziyaretine gelenlere dondurma ve tatlı ikramı yaptı.

Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu Kahramanmaraş’a gelişini dört gözle bekleyen Kahramanmaraşlılar Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarının sundular..

Önümüzdeki günlerde geniş kapsamlı kutlama yapılacağı bildirildi.

belsevinç (3)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co