Kahramanmaraşspor Store açıldı

Kahramanmaraşspor Store açıldı

Kahramanmaraşspor’un Kulübü’nün resmi ürünlerinin satıldığı Kahramanmaraşspor Store & Cafe geniş bir katılımla hizmete açıldı.

Kahramanmaraşspor’un Kuruluşunun 46 Yılı olan bu yıl, özel etkinliklerle kuruluş yıl dönümü kutlanıyor. Spor toto 2. lig kırmızı grupta mücadele eden ve zor günler geçiren kahramanmaraşspor Store’sini hizmete yoğun katılım eşliğinde açtı.

Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan’ın göreve geldiği ilk günden bu yana yaptığı girişim ve projeler sonucunda, ilk adım olan Kahramanmaraşspor Store açılışını gerçekleştirildi.

Sezon Başında Kahramanmaraşspor’u devraldığı günden bu yana adeta kahramanmaraşspor için yatıp kalkan Kulüp Başkanı Fatih Ceyhan bu çalışmalarının sonucunu almaya başladı.

Kısa Bir Süre Önce Kahramanmaraşspor Store Ve Spor Cafe’nin proje çalışmalarını anlatıp hayata geçiren Başkan Ceyhan,  yaklaşık 120 bin liraya mal olan Kahramanmaraşspor Store ve Spor Cafe’nin açılışının Kulübün 46. yaş gününde gerçekleştirdi.

Açılışa Ak Parti K.Maraş Milletvekili Prof.Dr. Mehmet Sağlam, Ak Parti K.Maraş İl Başkanı Av. Metin Doğan, Gençlerbirliği Efsane Başkanı Hasan Şengel, Galatasaray Kulübü’nü Şef Scout Mahmut Alpaslan, Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Ceyhan, Sayasiler İş Adamları ve çok sayıda sporsever vatandaş katıldı.

Kahramanmaraşspor Store açıldı (2)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co