Kahramanmaraşspor 4-0 Pazarspor

Kahramanmaraşspor 4-0 Pazarspor

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup’ta temsilcimiz Alpedo Kahramanmaraşspor ligde kalma mücadelesinde Pazarspor’u 4-0 mağlup etti.

STAD: 12 Şubat

HAKEMLER: Yavuz Çetin, Özcan Çiçek, Ramazan Onat

ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR: Mesut Balkan, Mustafa Ün, Koray Sönmez Uysal, Volkan Bekci, (Dk.68 Ahmet Topal), Recep Yaşar, Emre Öztürk(Dk.57 Hayrettin Cengiz), Ahmet Kutluer, Ramazan Durdu, Hüseyin Keleş(Dk.85 Hakan Koçaslan), Eser Akbaş, Volkan Özcan

PAZARSPOR: Reşat Şen, Gökhan Ünver, Evren Kürkçü, Ozan Solak, Aykut Sevim, Tugay Turhan(Dk.46 Muhammet Emre Kalkan), Aykut Civelek, Hakan Sayar(Dk.68 Maksut Birben), Mustafa Akpulat(Dk.61 Hacı Şükrü Çiçek), Devrimcan Beyaz, Caner Yılmaz

GOLLER: Dk.25 Eser, Dk.50 ve Dk.85 Ahmet Kutluer, Dk.90+2 Hayrettin (Alpedo Kahramanmaraşspor)

KIRMIZI KART: Dk.64 Aykut Civelek (Pazarspor)

SARI KARTLAR: Volkan Bekci, Hayrettin (Alpedo Kahramanmaraşspor) Evren, Hakan Sayar, Gökhan (Pazarspor)

MÜSABAKADAN ÖNEMLİ DAKİKALAR:

Dakika 1: Karşılaşmaya konuk ekip Pazarspor başladı.

Dakika 2: Kahramanmaraşspor’un orta sahadan gelişen atağında Ahmet Kutluer’in savunmanın sağına doğru yönelttiği topu defanstan Demircan ayak koydu ve top oyun dışına gitti.

Dakika 6: Sağ kanattan Pazarspor atağında Ozan topu doldurdu ve ceza alanı içerisine gönderdi. Ceza alanında ise Gökhan’dan önce Volkan Bekçi topa dokunarak topu kornere çeldi. Kornerden ise ceza alanına aktarılan topu kaleci Mesut yumrukla uzaklaştırdı.

Dakika 9: Pazarspor serbest vuruş kazandı. Sağ kanattan Gökhan Üniver’in serbest vuruşunda Ozan vurdu ama etkili olamadı ve defans topu uzaklaştırdı.

Dakika 11: Kahramanmaraşspor  orta alandan hızlı çıkıyor, gelişen atakta Ramazan topu ileriye koşan Ahmet’e bıraktı. Ahmet ise gol fırsatını auta çevirdi.

Dakika 13: Pazarspor sağ kanattan Ozan’ın ortasında Gökhan kafa vuruşunda top az farkla auta gitti.

Dakika 17: Orta saha üzerinden Evren’in içeri gönderdiği topa Hüseyin kafa ile çıktı ve topu uzaklaştırarak mutlak gol pozisyonunu önledi.

Dakika 19: Sol kanattan gelişen Kahramanmaraş atağında Recep Yaşar topu Ahmet Kutluer ile buluşturdu. Kutluer ise topu kaleye çekmek istedi. Defansa çarpan top Recep Yaşar’ın önünde kaldı. Recep Yaşar ise tekrar Ahmet’in önüne bıraktı. Karambolde top uzaklaştırıldı.

Dakika 23: Orta sahadan gelişen atakta defansın hatası ile topu kapan Volkan ilerlemek istedi ama top taça çıktı. Taç sırasında Volkan sarı kartla cezalandırıldı.

Dakika 25: Kahramanmaraşspor sağ kanattan Volkan’ın ortasında Eser gelen topu gelişine vurarak topu filelerle buluşturdu:1-0.

Dakika 28: Sol kanattan gelişen atakta Hakan topu şişirdi ve Aykut’a gönderdi. Aykut ise gelişine vurduğu top az farkla auta çıktı.

Dakika 32: Sağ kanattan gelişen atakta Emre ile topu ceza alanı içerisine kadar taşıdı ve top içeri ortaladı topu defans uzaklaştırdı.

Dakika 34: Sağ kanattan gelişen Kahramanmaraş atağında Emre Öztürk topu kontrollü bir şekilde ceza alanına kadar taşıdı. Kaleyi net görerek şutunu çekti top az farkla auta çıktı.

Dakika 40: Alpedo Kahramanmaraşspor Volkan Bekçi topu hızlı bir şekilde Ahmet ‘in önüne aktardı. Ahmet ise defansı da geçerek kaleci ile karşı karşıya kaldığı topu bekletmeden gönderilen şutu kaleci yumruklayarak önledi.

Dakika 42: Sağ kanattan gelişen atakta Recep Yaşar bindirdi ve Ahmet’e gönderdiği topa dokunana Ahmet topu üstten auta gönderdi.

Dakika 44: Orta sahadan gelişen atakta Eser topu bekletmeden ceza yayı üzerindeki Ramazan’a gönderdi. Ramazan ise topu defanstan koruyarak kaleye gönderdiği şut üsten auta gitti.

Dakika 45: Sağ kanattan gelişen atakta Pazarspor Mustafa’nın ortasında ani bir atakla baskı kurdu ve içeri gönderdiği topu Aykut kafa ile çıktı top kaleci Mesutta kaldı.

İKİNCİ YARI:

Dakika 46: Konuk ekip ikinci yarıya oyuncu değişikliği ile başladı. Oyundan Tugay Turhan çıkarken oyuna Muhammet Emre Kalkan girdi.

Dakika 50: Sol kanattan gelişen atakta Ramazan Durdu içeri ortaladı. Ortaya ise kimse çıkmayınca kaleci topa sahip çıktı.

Dakika 52: Orta sahadan gelişen atakta Recep’in ortasına çıkan Ahmet Topu önüne aldı ve topu ceza alanı çaprazında filelerle buluşturdu:2-0.

Dakika 55: Sol kanattan gelişen Pazarspor atağında Evren’in pasına Muhammet sahip çıktı ve ceza alanında defansıda aştı ama kaleciye takıldı.

Dakika 57: Orta sahadan gelişen atakta Emre ile atağa çıkan Alpedo Kahramanmaraşspor ceza alanına çıkartılan topu defans uzaklaştırdı.

Dakika 65: Sol kanattan gelişen atakta Hayrettin’e sert müdahele eden Aykut ikinci sarı karttan kırmızı kartla oyundan ihraç edildi.

Dakika 69: Orta sahadan gelişen atakta Recep Yaşar topu Ahmet Kutluer’e aktardı. Aktarılan topa çıkan Ahmet kontrollü bir şekilde ceza alanında Volkan ile buluşturdu. Volkan ise gelişine vurdu top yandan auta gitti.

Dakika 75: Sağ kanattan gelişen atakta Ahmet Kutluer ani bir atakla kaleye yöneldi. Altı pas arasından aldığı topu ceza alanı içerisine girerek kaleye yöneltmek istedi ama top ile birlikte ceza alanı içerisine gönderemeyerek oyun dışına bıraktı.

Dakika 77: Sağ kanattan bu sefer Hayrettin atağa çıktı ceza alanına göndermek istediği topa defans ayak koyarak kornere çeldi. Kornerde ise volkan içeri gönderdi. İçeri giden top ise dokunan olmadı.

Dakika 80: Orta sahadan gelişen atakta Recep Yaşar topu ceza alanına kadar taşıdı ve sert bir şekilde topu kaleyle buluşturmak istedi sert şutu Ramazana çarparak yön aldı topu kaleci sahip çıktı.

Dakika 84: Sağ kanattan gelişen atakta Volkan Bekçi topu içeri göndermek istedi sert şutunda Hayrettin topa dokundu ama top defanstan oyuna döndü.

Dakika 86: Sol kanattan Recep Yaşar ile korner kullanan Kahramanmaraşspor içeri ön tarafa gönderdiği topta Ahmet ön kısımdan yatarak kafa ile topu filelerle buluşturdu:3-0.

Dakika 90: Müsabakanın normal süresi bitmesi ile 3 dakika daha ilave edildi.

Dakika 90+3: Sol kanattan gelişen atakta Volkan içeri gönderdiği topa Hayrettin Cengiz sert bir şekilde topu filelerle buluşturdu:4-0.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co