Kahramanmaraşspor 2-1 Düzyurtspor

Kahramanmaraşspor 2-1 Düzyurtspor

Spor Toto 2. Lig’in 16. haftasında Kahramanmaraşspor, kendi sahasında Birlik Nakliyat Düzyurtspor’u 2-1 mağlup etti.

STAT: 12 Şubat

HAKEMLER: Ali Zağlı, Yusuf Yaratıcı, Volkan Cindemir

KAHRAMANMARAŞSPOR: İlke, Mehmet, Volkan, Tufan, Onur Berber, Özcan, Taha (Sercan dk. 65) Dede, Onur Balduk (İbrahim dk. 89), Hüseyin, Veli (Yolcu dk. 76)

BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR: Mustafa, Halit (Utku dk. 84), Şafak, Emre (Yasin dk. 72), Serdar, Gökhan, Raif, Selim, Halil, Samet, Çağdaş (Murat dk. 67)

GOLLER: Volkan (dk. 37), Özcan (dk. 74) (Kahramanmaraşspor), Halil (dk. 25) (Birlik Nakliyat Düzyurtspor)

KIRMIZI KARTLAR: Onur Berber (dk. 62) (Kahramanmaraşspor), Selim (dk. 62) (Birlik Nakliyat Düzyurtspor)

SARI KARTLAR: Tufan, Dede, Onur Balduk, Hüseyin, Sercan, Yolcu (Kahramanmaraşspor), Gökhan, Raif, Çağdaş, Şafak (Birlik Nakliyat Düzyurtspor)

Hastoprakçılar: ”Düzyurt Maçı Şampiyonluk Kadar Önemliydi”

Maç sonrası açıklamalarda bulunan Hastoprakçılar, “Sakat, cezalı oyuncularımız olmasına rağmen bu zorlu maçı kazanmasını bildik. Lig bitimine az bir süre kalmışken aldığımız her puan bizim için önemli” dedi.

“KAHRAMANMARAŞSPOR’U GÜZEL GÜNLER BEKLİYOR”

Kahramanmaraşspor’u güzel günler beklediğini savunan Hastoprakçılar; “Taraftarımız bize güveniyor, bizlerde onların güvencini boşa çıkarmamaya çalışıyoruz. Bundan sonraki haftalarda devamı gelecek inşallah. Önümüzde devre arası var. Pazar maçından sonra devre arasına gireceğiz. Cezalılar, sakatlıklar derken belki bazı eksik bölgelere takviye yapacağız. Bu anlamda Kahramanmaraşspor güzel günler bekliyor diyebilirim. Düşmeyi artık yavaş yavaş bir kenara bırakıp daha farklı şeyler yapacağız ama onu da zamanı geldiğinde konuşuruz” ifadelerini kullandı.

TARAFTARDAN POLİSLERE KARANFİL JESTİ

Kahramanmaraş Büyükşehir spor taraftarları Derneğinden Stadyumda görev yapan polislere karanfil jesti…

Son zamanlarda futbolda saha olayları ve özellikle saha güvenliğini korumaya çalışan Emniyet güçlerinin uygulamaları taraftarı canından bezdirmişti. Daha önce saha boşaltma, ayakkabı çıkarma ve güvenlik, Kamera tespiti gibi olaylara tepki veren taraftarlar bu sefer tepkilerini sahaya sırt dönerek Emniyeti protesto etmişlerdi. Son zamanlarda yaşanan Tribün olayları ile ilgili olarak Gazetecileri bilinçlendiren Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Ümit Yaşar Adalar, olaylara vakıf olduğunu gerekli tedbirleri aldıklarını ifade etmişti.

kms (3)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co